Wpis z mikrobloga

Jaki bank wybrać na wzięcie kredytu studenckiego (i założenie konta)? Dotychczas miałem konto w Credit Agricole, ale nie wiem czy to dobry czy zły bank, nie można w nim wziąć kredytu studenckiego więc to i tak bez znaczenia bo będe musiał otworzyć nowe konto.

Mam do wyboru:
- PKO Bank Polski S.A.,
- Bank PEKAO S.A.,
- Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. (wraz ze zrzeszonymi bankami spółdzielczymi).

Nie znam się prawie w ogóle na bankach, ale na ten moment jestem niemal na 100% zdecydowany na wzięcie kredytu studenckiego na następne 2 lata, bo wiem jak korzystne ma warunki i jak wielką byłby dla mnie podporą na okres studiów magisterskich.

#studbaza #banki #kredyt #pytaniedoeksperta #bankowosc #pieniadze

Jaki bank wybrać na wzięcie kredytu studenckiego?

  • PKO Bank Polski S.A. 53.3% (16)
  • Bank PEKAO S.A. 36.7% (11)
  • Bank Polskiej Spółdzielczości 10.0% (3)

Oddanych głosów: 30

  • 1
  • Odpowiedz
@Magromo: bierz tam gdzie najtaniej i tyle. Jeżeli tak samo to bez różnicy. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty - pamiętam że w którymś z tych banków pobierali dodatkowo 2% prowizji od każdej transzy wypłaty (nie wiem czy nie w PKO BP, ale musisz to sprawdzić).

Jeżeli będziesz chciał otwierać konto w nowym banku i korzystać z niego jako głównego konta to podejrzewam że banki spółdzielcze mogą nagrywanie odstawać pod względem opłat
  • Odpowiedz