Wpis z mikrobloga

@bezprzypau: Pamietam jak kiedyś składałem kompa z ziomkiem i nie działały niektóre rzeczy xD wstawiłem post na elektrodę i napisałem, że wiatraki od obudowy się nie kręcą.

Chłop mi odpisał, że nic dziwnego ze wiatraki się nie kręcą. Ja na to wtedy coś w stylu, że no chyba powinny się kręcić, bo maja określone zadanie itd.

A chłop na to, że w obudowie są wentylatory a nie zadne wiatraki xDDDD
  • Odpowiedz
@bezprzypau Na elektrodzie jak w lesie. Gorzej! Jak w chlewie obsranym gównem. Nie to co na wykopie. Tutaj co prawda nie dowiesz się więcej niż to, że chłop sie zaczyna od 180 cm, a baba kończy na 50 kg, ale zawsze ktoś napisze coś miłego.
  • Odpowiedz
@bezprzypau

Jak grałem w Morrowind, to tam jest taka wieża, gdzie rezyduje potężny arcymag. Sęk, że ostatnie piętro gdzie przebywa nie ma schodów. Aby się do niego dostać, trzeba użyć czaru lewitacji. Arcymag celowo usunął schody, by mu. byle plebs nie przychodził.
Pewnie należał do gildii Elektrody ;)
  • Odpowiedz
@bezprzypau: Czemu te gbury z elektrody są takimi elitystycznymi bufonami? xD Nigdy tego nie zrozumiem, jak można być tak antypatyczną społecznością jak to forum. Wejdziesz na zagraniczne grupy subreddity to każdy otwarty i pomocny, a ci cię jeszcze wykpią i będą się masturbować, że oni to zgłębiali wiedzę w technikum elektronicznym albo polibudzie w 1982 roku z jakiejś pożółkłej książki z 1966 roku autorstwa docenta inżyniera Sobiesława Januszowskiego, której jedyny aktualnie
  • Odpowiedz