Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z deployem Angulara na AWS. Czy jest tutaj ktoś kto mógłby pomóc?

Mianowicie sprawa wygląda tak, że aplikacja na localhost:4200 działa prawidłowo. Całe API już wrzuciłem na AWS i śmiga, natomiast problem mam z Angularem, który nie działa. (Zrzut ekranu)

Jakie kroki poczyniłem?
1. Zrobiłem ng build -prod, zbudowało mi pliki
2. Utworzyłem bucket w S3, gdzie dałem uprawnienia publiczne i wrzuciłem pliki z katalogu dist
3. Wybralem opcję Webhosting static, nakierowalem na plik index.html

4. Po wejściu na endpoint, dostaje czarny ekran i to co na zrzucie ekranu. Nie za bardzo wiem gdzie szukać błędu - jest to mój pierwszy deploy na AWS i nwm czy czegoś nie pominąłem. (Projekt jest robiony w Angularze 9)

#angular #java #aws #springboot #programowanie #naukaprogramowania #chmury
Yakooo - Mirki mam problem z deployem Angulara na AWS. Czy jest tutaj ktoś kto mógłby...

źródło: cykkk

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Yakooo: wiele lat nie pisałem w angularze ale w mej opinii to się kiepsko zbudowało...

pamiętaj że taki zbudowany front możesz sobie lokalnie odpalać aby szybciej testować.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesiu2: Pytanie co w tej sytuacji zrobić, jak to lepiej zbudować? :/

Wszystko lokalnie mi dziala, a potrzebuje to wdrożyć na serwer WWW. No i nie wiem co teraz zrobić :D
  • Odpowiedz
@Yakooo: tak jak pisałem, dawno nie pisałem w angularze czy w ogóle na froncie więc ciężko mi cokolwiek konkretnego doradzić

przy budowaniu nie ma żadnych błędów czy warningów?
na produkcji wszystkie pliki się wczytują (zakładka network w przeglądarce)?
  • Odpowiedz
Spróbuj zbudować lokalnie i użyć http-serve na dist/...
Jak będzie śmigać to na vercelu czy aws też.
  • Odpowiedz