Wpis z mikrobloga

@dzbanzyciowy: Dobrze, ale do czego współczesna fizyka dąży? Do wynalezienia nowych praw? nie, już ciężko coś nowego wymyślić, dlatego zaczął się gdybizm i robienie obliczeń, aby obliczyć coś, co obliczalne nie jest i aby udowodnić coś, czego udowodnić się nie da, aby powiedzieć "tak może być" i dostawać za to granty.
Dobrze, ale do czego współczesna fizyka dąży? Do wynalezienia nowych praw? nie, już ciężko coś nowego wymyślić, dlatego zaczął się gdybizm i robienie obliczeń, aby obliczyć coś, co obliczalne nie jest i aby udowodnić coś, czego udowodnić się nie da, aby powiedzieć "tak może być" i dostawać za to granty.


@Djuk94: wtf
@wonsz_smieszek: Przecież to nie są nawet moje autorskie słowa do końca, tylko Andrzeja Dragana, więc po co piszesz "wtf"? On sam widzi bezsens tego, ale robi to, bo lubi, a szkoda, bo tak wybitni ludzie powinni kształcić się w kierunkach, który mają jakiś wpływ na ludzi i ich życie.
@qrooel @Kamilo67 Wy też polubiliście geniusze, jakiś komentarz?
@wonsz_smieszek: Oglądałem wiele z nim wywiadów i sprecyzuje, wywiad może nie być z lipca, lecz oglądałem go w lipcu, to jest różnica. Każdy z tych wywiadów ma ponad godzinę, niektóre nawet dwa. Robił wywiady w newonce, u didaskalii, przemka górczyka, udzielił wywiad filmwebowi, kanałowi sportowemu. W którymś z tych wywiadów masz ten fragment, może nawet w kilku z nich, mi się nie chce przeczesywać kolejny raz 2h wywiadu, aby znaleźć fragment,
@wonsz_smieszek: No tak, bo ja mam spełniać polecenia wonsza śmieszka xD Troll bo przytoczył prawdziwe słowa gościa, który ma stopień tytułu profesora, a w kontrofensywie oczywiście wykopek, który jak widzę po profilu jest specjalistą od rozwiązywania zadań z fizyki na poziomie gimbazjum xD
@Djuk94: na pewno przytoczyłeś jego słowa. Na pewno o "wynajdywaniu praw" mówił. Nie zrozumiałeś jego wypowiedzi pewnie, ale jak chciałem ją poznać w oryginale to każesz się przepraszać, przeczesujesz profil i robisz, jakieś osobiste wycieczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) EOT.