Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: Z ciekawości, nie czepiam się nic z tych rzeczy, pytanie z ciekawości.

Co jest ciekawego w tych odcinkach, że Ty czy ktoś inny traktujecie to jako zabijacz czasu? Genzie robi typowo filmy pod dzieciaków, na polskim YT jest dużo więcej ciekawszych filmów dla osób +20, które nie są robione w tak cukierkowy sposób jak to oni robią
  • Odpowiedz
@gazowany_bubleh: one mialy sens dopoki to bylo rzeczywiscie wybieranie komus outfitu by komus cos ladnego znalezc lub zmienic styl i by ta osoba wybrala to co sie jej najbardziej podoba. Ale losowanie i trzymanie jakiegos gowna bo tak sie wylosowalo a i tak nie bedzie nosic jest absurdalne. Fajny byl odc u Fusialki akurat jak Cichego stylizowaly chociaz szkoda, ze one bo akurat bezguscia. Te utrudnienia tez sa glupie, po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
@danoneek: Szczerze, dla mnie jest to po prostu prosta przystępna i sympatyczna forma rozrywki z której korzystam po to, aby się odmóżdżyć przysłowiowo. Osobiście traktuję to trochę nawet jak kreskówki lub filmy/seriale komediowe oglądane za dzieciaka/gówniarza. Jakkolwiek farmazońsko by to nie zabrzmiało człowiek który pożyczał pieniądze Sentino i typ u którego pruszków przewiercał kolana karatekom to się ze mną za dzieciaka witali więc widząc tych pseudo gangsterów na galach czy w
  • Odpowiedz
  • 1
@corryand: Szczerze mnie trochę dziwi, że tam jeszcze nikt nie wpadał na taki pomysł, że mogą wydać ile chcą, mają czasu ile chcą, mogą brać co chcą w takiej sieciówe na przykład bez żadnych utrudnień, ale mają wybrać po prostu najlepszą stylówę jaką potrafią.
  • Odpowiedz
@danoneek: jestem bliżej 30 niż 20 i mam podobnie jak @Cztero0404 , przez to że jest/było to daily buduje się jakaś więź i sympatia, nawet jak te filmiki są durne i nudne to przez to ile ich wrzucają ( mam na myśli ich całe uniwersum ), to zawsze znajdę jakiś w który kliknę, obejrzę do jedzenia, albo w pracy pod koniec zmiany jak nie mam już nic innego do roboty, a
  • Odpowiedz
  • 2
@ksanaru:

Mam innych twórców, których oglądałam od dawna i często jest tak że wrzucają coś raz na tydzień, max 2

To też jest akurat prawda, na wielu kanałach o ile nawet nie większości filmy pojawiają się trybem rodem z 2011-2013 roku około raz na tydzień przykładowo przez co powstaje taka dziura wręcz. Tym bardziej fajne jest to, że przynajmniej w moim przypadku mogę oglądać sobie gdzieś tam swoich rówieśników jak się
  • Odpowiedz