Wpis z mikrobloga

@LonNon: był kiedyś wpis na mirko to jakaś choroba kurczaków że niby żyją ale obumierają od środka, mięso do #!$%@? jest. Szkoda kurczaka bo byłby dobry smakołyk
  • Odpowiedz
@LonNon: był kiedyś wpis na mirko to jakaś choroba kurczaków że niby żyją ale obumierają od środka, mięso do #!$%@? jest. Szkoda kurczaka bo byłby dobry smakołyk


@DFWAFDS: specjalista od chorób kurczaków ze mnie żaden, ale żółte, a nawet zielone przebarwienia mogą mieć różne przyczyny - mitopatia, włóknik, jakiś ropień itd.
  • Odpowiedz
@LonNon w stokrotce raz kupiłem bagietkę czosnkowa do piekarnika, co prawda była na dacie przydatności z promocji ale termin zachowany jeszcze dwa dni. Okazało się ze pleśń w środku, tak samo pizzę kupiłem do piekarnika zobaczyłem pleśń. Zdenerowowalem sie i poszedłem do sklepu powiedziałem żeby oddawali kasę i oddali oczywiście.
  • Odpowiedz
@wojak150: Kości kurczaka oraz kości z kaczki dla psa nie są najlepszym wyborem, chociaż można psu podać surowe skrzydełka oraz szyje z kurczaka i kaczki - kości w nich nie są kruche ani twarde, zatem nie powinny odłamać się z nich ostre drzazgi, które mogą kaleczyć przełyk i przewód pokarmowy psa.
  • Odpowiedz