Wpis z mikrobloga

Czy popierasz wyprzedaż państwowych przedsiębiorstw? - brzmi pierwsze pytanie referendalne, które w piątek ujawnił w mediach społecznościowych prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Popieram, przynajmniej nie będą mogli nigdzie upychać swoich rodzin.

#bekazpisu #polityka #polska #wybory #referendum
  • 40
  • Odpowiedz
  • 451
@Pituch: ja #!$%@?ę, myślałem, że to pytanie to żart, ale sprawdziłem xD

Niech doprecyzują czy popieram sprzedaż przez Donalda Tuska xD
  • Odpowiedz
@Pituch Jak to przejdzie i PiS dalej będzie rządził.

Sprzedaż Orlenu:
No widzicie państwo nie chciałem tego kupować, ale nie możemy pozwolić, aby to dostało się do obcych rąk. Jeśli też tak uważacie, to prosimy o datki.
Wypowiedź ze spotkania różańcowego, które wypowiedział Tadeusz Rydzyk ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pituch Ostatnie zdanie jest dość naiwne. Po prostu zrobią tak, żeby firma X wygrała potężny przetarg a później oni sami (politycy) lub ktoś z rodziny znajdzie tam magicznie zatrudnienie
  • Odpowiedz
przynajmniej nie będą mogli nigdzie upychać swoich rodzin.


@Pituch: niestety to tak nie działa. w samorządach posprzedawali spółki, ale deal i tak był taki że nawet już w zagranicznych podmiotach musi się znaleźć miejsce dla obozu politycznego który sprzedał majątek publiczny. Czyli etaty dla polityków i tak są, tylko majątku na zaś nie ma.
  • Odpowiedz
Popieram, przynajmniej nie będą mogli nigdzie upychać swoich rodzin.


@Pituch: giwnonorawda. Beda ale za to prywatne firmy beda miały bonusy od rządu za wsadzanie tam swoich.
Bardzo ujowę pytanie ale tego mozna bylo się spodziewać.
Sprzedax a odsprzedać 99,9% udziałów to jest to samo czy nie? Bo to pytanie nie daje mi pewności, za tak nie będzie.
Xhyba, ze szykują się na sprzedaż orlenu za marne pieniadze. A potem jesteśmy już
  • Odpowiedz
Chyba znam kolejne:
1. Czy UE powinna decydować o losach Polski
2. Czy popierasz seksualizacje i indoktrynację LGBT w przedszkolach i żłobkach
3. Czy jesteś za przejęciem narodowego przemysłu przez niemiecki kapitał?
4. Czy popierasz zabijanie nienarodzonych dzieci?
5. Czy jesteś za sprowadzaniem imigrantów?
@Pituch:
  • Odpowiedz
Czy popierasz wyprzedaż państwowych przedsiębiorstw? - brzmi pierwsze pytanie referendalne, które w piątek ujawnił w mediach społecznościowych prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.


@Pituch: oczywiscie ze ZA
  • Odpowiedz
Lenin


@Pituch: Waham się mocno między całkowitym zlaniem tej parodii referendum a trollowaniem i głosowaniem wprost przeciwko pisiorskiej retoryce
  • Odpowiedz