Wpis z mikrobloga

Siemanko, wybieram się niedługo na koncert na stadionie narodowym. Chce zaparkować samochód i dojechać na stadion metrem czy autobusem. Doradźcie mi gdzie mogę się zatrzymać samochodem (najlepiej niedaleko stacji metra). Jadę z #lublin wiec najlepiej od tej strony #warszawa
  • 10
@Niechcemisie89: Od strony Lublina najlepiej moim zdaniem zaparkować przy Grochowskiej gdzieś między pętlą Gocławek a Rondem Wiatraczna i podjechać tramwajem kilka przystanków pod stadion na Rondo Waszyngtona. Z miejscem nie powinno być problemu, zobacz sobie na google mapsach.
@Niechcemisie89 ostatnio byłem u mnie to wyglądało tak.
ważna kwestia to która bramą masz wejście na stadion.
Tego nie sprawdziłem i po wyjściu z metra miałem dodatkowo spacer wokół całego stadionu bo wejście od saskiej kempy i mostu poniatowskiego. (i tutaj tramwaj byłby lepszy)
Parkowałem na bezpłatnym parkingu wola park przy metrze Ursynów. Dosłownie wysiadłem z auta i wejście na stację metra. 12min metrem i spacer na stadion(odrazu zakup biletu powrotnego bo
@Niechcemisie89: Sprawdź sobie na jakdojadę do której jeżdżą. Jak nie będzie jeździł tramwaj to będzie jeździł autobus nocny. Jak wolisz metro to wtedy albo M2 gdzieś w okolicach metra Targówek albo M1 gdzieś na Ursynowie (np. metro Stokłosy) ale wtedy będziesz musiał zmienić linię żeby dojechać na stadion i na pewno będzie o wiele dłużej niż tramwajem czy autobusem na Pragę.