Wpis z mikrobloga

Java też się odkorkowała. 7 lat expa, 220zl/h, crudy


@glos_zenady: ile nadgodzin wariacie? podobno statystycznie każde 5zl/h powyżej 150/h dla zwykłego senior deva to dodatkowa godzina ponad tygodniowe 40h, dla 220zl/h wychodzi 14h więc 40 + 14 = 54h tygodniowo, nadwyżka nadgodzinowa spożytkowana na wieczorne calle z hindusami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurix: u mnie to już gdzieś od miesiąca ruszyło. W jeden dzień się tak zagrzało, że miałem z 6 ofert z różnymi projektami (nie 6 kontraktorni do jednego projektu xD)
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: krążą legendy o przebiciu szklanego sufitu jakim jest 200 zł/h przez legendarnego developera, ale nikt nigdy jeszcze go nie spotkał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurix: no właśnie widzę, że u mnie w tym tygodniu też coś odżyło na LinkedInie, ostatnie miesiące to była straszna bieda, a teraz widzę, że kilka wiadomości z dobrą stawką wpadło
  • Odpowiedz
@bart40404: a masz ustawione na profilu, że szukasz pracy nawet bez tej plakietki? Nie boisz się, że Twój obecny pracodawca zorientuje się, że szukasz pracy?
  • Odpowiedz
@a5f5c1: "Nie boisz się, że Twój obecny pracodawca zorientuje się, że szukasz pracy?"

A dlaczego ma się bać? Jeżeli chce zmienić pracę i zakomunikował to przełożonemu że planuje odejść to wszystko ok. A jeżeli nie zakomunikował to może tylko się rozglada, a nóż pojawi się super oferta. Takie "banie się" ma miejsce tylko wtedy kiedy relacja z aktualną firma jest toksyczna, ale to są skrajne przypadki. Doświadczony programista w tej branży
  • Odpowiedz