Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zazdroszczę przegrywom. Zazdroszczę im z całego serca. Zazdroszczę im możliwości log outu. Nawet nie wiecie jakimi szczęściarzami jesteście. Ja nie mogę tego zrobić. Mam żonę i małą córeczkę, ale nie ma dnia żebym o tym nie fantazjował. Nie mogę tego zrobić. Nie mogę ich zawieść. Nie mogę ich zostawić bo tak bardzo je kocham. Mam łzy w oczach kiedy to piszę. Śmiechu warte dorosły facet i płacze. Muszę to napisać tutaj bo nie mam nikogo komu mógłbym się zwierzyć. Moich rodziców nie obchodzę bo dla nich liczy się tylko moja siostra która jest człowiekiem sukcesu. A ja jestem nikim. Mam słabą pracę (8k pln) bezrobotną żonę, mieszkamy u teściów na pietrze jak szczury. Sytuacja na rynku nieruchomości mnie zniszczyła. Czuję się jak śmieć i gówno w ludzkiej skórze. Tak bardzo zazdroszczę przegrywom możliwości zakończenia cierpienia jedną decyzją. To ja jestem prawdziwym przegrywem. Chciałbym zniknąć i nigdy nie istnieć. Wstyd mi za to że zmusilem swoją kochaną córeczkę do pojawienia się na tym świecie. Jestem nikim.

#przegryw #depresja #antynatalizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 37
@mirko_anonim: Idź się leczyć i walcz. Życie nie jest dla miekkich rurek. Pomyśl jakie piekło zrobisz dziecku które Cię kocha i ufa. Jesteś jego całym światem. Rodziców olej - to już przeszłość. Kasa - nie szalej nie mieszkasz pod mostem.
A życie się zmienia i szykuje jeszcze niejeden challenge.
Walcz!
Mój wujek ostatnio powiesił się w łazience, też miał jakieś dziwne problemy. No niestety. Przegryw ma swoje zalety to znaczy brak zobowiązań. Jak masz dzieci i żonę i wybierzesz źle to sytuacja może być przesrana. W tym temacie polecam serial Fleishman Is in Trouble.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): 8 k netto na trzy osoby to wegetacja. Każdy grosz odkładam na mieszkanie a rynek cały czas mi odjeżdża jestem przez to wrakiem psychicznym i cały czas fantazjuje o log oucie.

@takJakLubimy życie nie jest dla miękkich rurek czyli nie jest dla mnie. Już dawno byłoby po sprawie gdyby nie to że jestem odpowiedzialny za jeszcze dwie osoby.

@dzikop no tak już teściowie sprzedają dom w który
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Cóż. A ludzie spod tagu #przegryw mogą ci zazdrości tego, że masz rodzinę oraz te 8k pomimo, że masz na utrzymaniu żonę i dziecko.

Ja nie mam nikogo i jak patrzę na kolegę z pracy jak mówi o żonie czy o swoich dzieciach to mnie ściska, że mi tego dane nie będzie mieć. Tylko z kolei on nie może sobie pozwolić na pewne rzeczy i robi wyrzeczenia a
@mirko_anonim: Myśli rezygnacyjne cię naszły jak wielu innych młodych ludzi w tym kraju. 8k to nie są małe zarobki (ja zarabiam minimalną krajową), ale wiadomo, że na własne mieszkanie nie styknie, a to podstawowa potrzeba człowieka i stąd twoja depresja. Nie załamuj się jednak, bo masz dla kogo żyć. Myślę, że lepiej będzie jak powiesz żonie prawdę o swoim stanie psychicznym, nie masz się czego wstydzić.