Wpis z mikrobloga

  • 114
@LajfIsBjutiful Oczywiście. Te wszystkie rady typu hobby itp. gówna się tyczą lubi powyżej 8/10. Reszta po prostu nie jest brana pod uwagę. To tak jakby gruba laska przyszła i chciała ci zaimponować charakterem czy innym gównem. Nie da się po prostu. Musisz spełniać pewne minimum dla danej osoby i to nawet nie znaczy że musisz być jakiś piękny. A nawet jak jesteś atrakcyjny to możesz po prostu nie być w czyimś typie
  • Odpowiedz
@onepnch: gruba laska nie ma hobby skoro jest gruba.

Bzdury napisałeś. Kobiety doceniają facetów, którzy ustawiają sobie cele i dążą do ich realizacji.

Facet 5/10, który będzie mial jakieś ambicje, cele, rozwijał się w pracy i miał jakieś hobby - bez problemu znajdzie dziewczynę 5/10
Facet 5/10, który przeczyta na wykopie, że urodził się z takimi genami i nic się nie da zrobić - nie będzie nic robil, nie będzie mial
  • Odpowiedz
@onepnch: brutalne ale prawdziwe, tak to po prostu w życiu jest, niektórzy choćby nie wiem jak bardzo się starali nie będą w stanie odmienić swojego życia
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek gówno prawda, jak masz powyżej 8/10 to możesz puszki po harnasiu kolekcjonować i będzie to robić wrażenie na laskach, a jak masz 5/10 albo mniej to wszystkie hobby nie są brane pod uwagę i każda laska ma to w dupie, wiem z własnego doświadczenia
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: to warto samemu pójść do męskiego psychologa np jeśli nie miałeś dobrej relacji z ojcem, bo większość facetów ma z tym problem - brak ojca w życiu, lub ojciec obecny "duchem". Mi taka relacja pomogła, bo również mój stary się mną interesował i przyciągałem różne bordery, dopiero po terapii zaczęło mnie parować z w miarę normalnymi i zdrowymi dziewczynami
  • Odpowiedz
emu pójść do męskiego psychologa np jeśli nie miałeś dobrej relacji z ojcem, bo większość facetów ma z tym problem - brak ojca w życiu, lub ojciec obecny "duchem". Mi taka relacja pomogła, bo również mój stary się mną interesował i przyciągałem różne bordery, dopiero po terapii zaczęło mnie parować z w miarę normalnymi i zdrowymi dziewczynami


@nad__czlowiek: ale tu nie chodzi o to, że ja do siebie takie przyciągam i
  • Odpowiedz
Czy naprawdę jest coś wartego pozazdroszczenia facetowi, który może bzykać jedynie dziewczyny, które jedyne co robią w życiu to imprezują, palą, ćpają i posiadają coraz więcej tatuaży?


@nad__czlowiek: Lepsze to niż nic. Dodatkowo podbija ci to ego i pewność siebie a i inne kobiety jak widzą że masz powodzenie to cię chcą. Bo widocznie coś tam jest. A jak jesteś sam to choćbyś miał #!$%@? nie wiem jakie hobby i wyglądał
  • Odpowiedz
gówno prawda, jak masz powyżej 8/10 to możesz puszki po harnasiu kolekcjonować i będzie to robić wrażenie na laskach


@Turtle1380: no i widzisz, nawet posiadanie kolekcji puszek po harnasiu może być ciekawym hobby, jeśli potrafisz o tym opowiedzieć w ciekawy sposób i wiążą się z tym jakieś ciekawe opowieści.

Zawsze to coś innego niż scrollowanie na wykopie i czytanie różnych pilli - czyli lenistwo. Bo żeby zebrać kolekcję harnasi potrzeba jakiegoś
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: kobieta w 2 sekundy jest w stanie okreslic czy facet jej się podoba, więc to czy zbierasz znaczki czy lubisz trzepać konia o północy nie ma najmniejszego znaczenia. To kobieta wybiera faceta dając mu możliwość poderwania się. Jeśli nie podobasz się kobiecie, to możesz władać nawet 10 językami, a i tak nie zrobi to na niej wrażenia ani nie wplynie na zdobycie jej, po prostu zostajesz bez szans.
  • Odpowiedz
Jak kobieta w 2 sekundy oceni czy facet będzie w stanie zapewnić byt rodzinie? Wyczyta w myślach jego podejście do pracy, ambicje, stan konta?


@nad__czlowiek: Nie ma znaczenia jeśli wygląd nie kliknął. Jest pełno mirków 5/10 którzy pracują, mają hajs i dali by z siebie wszystko dla rodziny. Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Tak samo jak kobieta która mi się fizycznie nie podoba (nie znaczy nawet że jest brzydka) nie
  • Odpowiedz