Wpis z mikrobloga

To jest naprawdę życie na easy mode. Nie mam kasy, a nie chce mi się pracować? Pokażę zdjęcie cycków, czy dupy, nawet twarz może chować i się jakiś stulejarz sponsor znajdzie xD
  • Odpowiedz
@Nighthuntero najbardziej prychlem jak kupila #!$%@? zlotych monet i bala sie isc na policje bo nie wiedziala jak wytlumaczyc skad miala na to kase, a sasiedzu pisali na nia donosy ze sie pruje xD
  • Odpowiedz
  • 13
najbardziej prychlem jak kupila #!$%@? zlotych monet i bala sie isc na policje bo nie wiedziala jak wytlumaczyc skad miala na to kase, a sasiedzu pisali na nia donosy ze sie pruje xD


@Mikrosoft: A to mnie ominęło XD Pamiętam, że była jedna taka atencjuszka żaliła się, że ktoś ją owalił na karty psc, a jak się okazało w toku śledztwa Mirków też była cichodajką XD kovixxx chyba.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Zawsze możesz zakładać fake konta na fb czy innych stronach i za pieniądze wysyłać spermiarzom zdjęcia ruskich e-workerek. Kiedyś nawet czytałem tutaj, że wpadło tak dwóch nastolatków- jakiś 14 latek i 15 latka, bo skarbówka się zainteresowała przelewami. xD
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.