Wpis z mikrobloga

Życie singla jako hedonistyczna bezdzietność, gdzie prócz lekkiej, biurowej pracy nie posiada się żadnych innych obowiązków, przez co można bawić się, podróżować i uprawiać seks w nieograniczonych ilościach jest dla kobiet.

Dla mężczyzn życie singla to samotna wegetacja bez większego celu, często obarczona ciężką pracą na trzy zmiany w szkodliwych warunkach.

#p0lka #tinder #zwiazki #samotnosc #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks
PakaBaka - Życie singla jako hedonistyczna bezdzietność, gdzie prócz lekkiej, biurowe...

źródło: fetchimage

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: To powiedz dzisiaj do swojej baby, koniec z nami. Koniec związku. Żałuję że, się poznaliśmy, już masz z głowy i będziesz mógł grać w ligę do 3 bez marudzenia. W czym masz problem ? Zamiast tęsknić za singlowaniem spełnisz swoje marzenie.
  • Odpowiedz
@dzikop: Marzenia wymagają wysiłku i poświęceń. Każdy coach to powie a o marzenia warto walczyć. Jakie konsekwencje ? Same plusy jak granie w ligę do 3 bez marudzenia, spanie w weekend do 15 bez marudzenia. Zje co chce bez marudzenia, może chodzić zagadywać do bab ile chce bez marudzenia. Same plusy w sumie. Zmieni się trochę tylko wektor tęsknoty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Niby proste, ale nie opłaca się, bo zarabia więcej ode mnie XD
Jak nie jesteś jakimś programistą 20k, to teraz życie z jednej pensji to jakiś hardkor.

W ogóle kiedyś to na tagu były chociaż śmieszne wpisy, a teraz tylko wiecznie narzekanie na baby +/- samotność.
Nie jest to wcale takie złe w XXI wieku. Szczególnie że teraz nowy Baldur wyszedł.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kryskamatyska:

Jak nie jesteś jakimś programistą 20k, to teraz życie z jednej pensji to jakiś hardkor.


Ja czytałem na wykopie wiele razy i też słyszałem często od par głównie że, życie solo jest tańsze, przyjemniejsze i lepsze a jak będzie w związku to wtedy zobaczysz albo jak dziecko będzie. Sądzę że, wykopowi eksperci i Ci w związkach czy też z dziećmi muszą wiedzieć lepiej więc serwuję tą wiedzę teraz Tobie. Generalnie
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Wydaje mi się, że mowa o jakimś nieaktualnym scenariuszu. Kiedyś mieszkanie, prąd czy żarcie nie kosztowały tyle, co teraz. Może z dziećmi to inaczej wygląda, ale teraz większość kobiet ich nie chce. Po części winny konsumpcjonizm, a po części katolibański kraj, w którym ciąża stwarza realne zagrożenie dla życia.

I tamta uwaga to był żart. Po prostu na tym tagu chyba 90% ludzi ma jakieś mistyczne wyobrażenia na temat związków.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska:

Wydaje mi się, że mowa o jakimś nieaktualnym scenariuszu. Kiedyś mieszkanie, prąd czy żarcie nie kosztowały tyle, co teraz. Może z dziećmi to inaczej wygląda, ale teraz większość kobiet ich nie chce. Po części winny konsumpcjonizm, a po części katolibański kraj, w którym ciąża stwarza realne zagrożenie dla życia.


Nie wiem czy aktualny czy nie aktualny ale często takie coś słyszę, lub słyszałem albo czasami nawet można przeczytać gdzieś. Artykuły
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Bycie w związku i dzielnie budżetu zawsze wychodzi korzystniej niż singlowanie bo są dwie wypki zamiast jednej i dzielenie kosztów życia na pół. Chyba że ktoś z pary #!$%@? hajs w kasynie to nie.
  • Odpowiedz
Dla mężczyzn życie singla to samotna wegetacja bez większego celu, często obarczona ciężką pracą na trzy zmiany w szkodliwych warunkach.


@PakaBaka: przecież dla mężczyzn w związkach bardzo często wygląda to identycznie, tyle, że "brak celu" zamienia się na babsztyla w domu, na którego trzeba #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, że jak teraz nie jesteś zadowolony z życia, to baba tego stanu nie zmieni.


@Kryskamatyska: to niezła prawda, taka w sam raz nieprawdziwa i wybitnie głupia.

Ja jak miałem trochę ponad rok temu kilkumiesięczną relację z dziewczyną naprawdę mną zajaraną i oddaną to poziom szczęścia i zadowolenia z życia mi wystrzelił tak że to był najszczęśliwszy okres mojego życia od wielu lat, tylko i wyłącznie z jej powodu
  • Odpowiedz
Ja jak miałem trochę ponad rok temu kilkumiesięczną relację z dziewczyną


@ehhcokolwiek: No to sam sobie odpowiedziałeś. Co to jest kilka miesięcy? Na początku jest zawsze super, a potem przychodzi reality check.
Nie mówię, że jest źle, ale po pewnym czasie to już trochę inaczej wygląda.

To znajdź sobie babę, która będzie grała razem z tobą do tej 3 i stwórzcie duo.


@Glikol_Propylenowy: Zmywary to na supporcie grają, a ja
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Ludzie pragną tego czego nie mają, a więc odnośnie kosztów razem to wiadomo, że facet więcej pieniędzy traci i wydaje, oraz jest najczęściej pod pantoflem partnerki rozliczany ze swoich zarobionych pieniędzy, a księżniczka ma większy budżet dla siebie. Przy czym jej kosmetyki, 10 para butów czy sukienka na raz to wydatek niezbędny do życia, a hobby faceta to dziecinada, niedojrzałość i inne typowe shamingi kobiece.
  • Odpowiedz