Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W sobote byłem na domówce i bawiłem się świetnie w towarzystwie kolegów przy piwku dopóki jeden z nich nie zaprosił swoich koleżanek, bo te po przybyciu ro$#!$%@?ły mi humor doszczętnie, na dodatek miałem ochotę zapaść się pod ziemię. Na dzień dobry jak zaczęły się ze wszystkimi witać oczywiście mnie pominęły, a jak sam podbiłem się przywitać zostałem zignorowany jak śmieć. Już po tym zrobiło się tak żenująco i niezręcznie że nie miałem ochoty tam siedzieć, ale za wcześnie było żeby sobie stamtąd wyjść pod jakimś pretekstem. Później jak wszyscy byli podpici i luzacko zarywali do tych koleżanek, sam po dwóch piwkach chciałem do jednej z nich zagadać, nie z jakimiś zalotami, tylko na luźno pogadać, wtedy księżniczka zrobiła grymas na twarzy jakbym co najmniej zabił jej psa a następnie oznajmiła przestraszonym tonem głosu typowi co ich tam przywiózł że chce już wracać do domu. Zrobiło się tak niezręcznie że od razu schowałem się w toalecie pod wymyślonym pretekstem i tylko odczekałem kilkanaście minut żeby się upewnić że księżniczka już stamtąd #!$%@?ła z całym swoim żeńskim towarzystwem i bez pożegnania stamtąd spieprzyłem do swojego domu. Druga przykra sprawa że po tej żenadzie jaka się tam odwaliła z moim udziałem a nie z mojej winy jestem spalony u kilku ludzi którzy tam byli a z którymi chciałem nawiązać nowe znajomości bo będą mnie teraz kojarzyć jako creepa którego nie lubią kobiety.

Dziękuję za przeczytanie tego wysrywu, chciałem tylko wyrzucić z głowy pewną sytuację.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zalesie #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
o na luźno pogadać, wtedy księżniczka zrobiła grymas na twarzy jakbym co najmniej zabił jej psa a następnie oznajmiła przestraszonym tonem głosu typowi co ich tam przywiózł że chce już wracać do domu. Zrobiło się tak niezręcznie że od razu schowałem się w toalecie pod wymyślonym pretekstem i tylko odczekałem kilkanaście minut żeby się upewnić że księżniczka już stamtąd #!$%@?ła z całym swoim żeńskim towarzystwem i bez pożegnania stamtąd spieprzyłem do swojego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Natury nie oszukasz. Można wyjść z piwnicy ale juleczki szybko sprowadzą chłopa na ziemię. Już z zwykłej ludzkiej przyzwoitości wypadałoby zachować kulturę żeby drugiemu człowiekowi nie zrobiło się przykro, nie rozumiem jak można być niemiłym dla drugiego człowieka, bo jest brzydszy lub biedniejszy. Tyle się mówi o tolerancji, a takie juleczki mają więcej szacunku już dla psa, niż dla przegrywa. Dzisiejsi młodzi ludzie mają problem zobaczyć człowieka w drugim człowieku,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli nie bluźniłeś, nie plułeś im w twarz, nie obrażałeś to sygnał że nie z tobą jest problem a z tym towarzystwem. Ludzie na poziomie zachowują się zupełnie innaczej, nie mam na myśli Ciebie tylko pozostałe towarzystwo. A sam na przyszłość nie zachowuj się jak dzikus, nie chowaj się, bądź sobą i nie rób nic na siłę.
  • Odpowiedz
ak się kończy wychodzenie do normictwa


@BlackpillNaCalego: otóż to. Ile razy człowiek próbował, nawet jak jakieś pojedyncze normiki mnie lubiły i była okazja, każde wyjście do szerszego grona kończyło się tak samo.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: #!$%@? stary zmień mindset a jak komuś nie pasuje to zjeb jak psa i olej, a jak będzie się rzucał fizycznie to bomba na łeb. Życie przegrywa to ciągła walka ale od kilkunastu lat tak robię, a o od kilku lat bez żadnych kompletnie skrupułów i moje życie jest dużo lepsze.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Aż dziwnie o tym myśleć. Nie powiem żebym był królem domówek ale zawsze byłem w stanie nawiązać jakąś tam konwersację czy to z różowym czy z niebieskim.
Nie powinieneś może odwiedzic psychologa czy kogoś w tym stylu? Tj możliwe że to wynika z brzydoty fizycznej, ale może masz jakieś zachowanie które tak odstrasza od ciebie dziewczyny? Jeśli to np piskliwy ton głosu, czy potliwość to może byłbyś w stanie to
  • Odpowiedz