Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #zdrada #feels #tinder

Mirki i Mirabele, ratujcie, bo czuję, że jestem o krok od koncertowego #!$%@? czegoś zajebistego. Od kilku miesięcy jestem z laską, z która poznaliśmy się przez Tindera. Dotychczas wszystko było zajebiście, uczucia, wspólne wypady, wycieczki, zaplanowane wakacje, które wyszły z jej inicjatywy. Ona poznała moich znajomych, ja jej i raczej wszyscy byli zadowoleni z tego faktu. Ona jest typowym ekstrawertykiem, który mocno pracuje nad sobą (psychika). Mi natomiast wykop chyba zryl mózg i wszędzie doszukuje się na sile zdrady i bycia nieuczciwym, mimo jej zapewnień i komplementów xD Coście uczynili #blackpill i #przegryw … Jak walczyć ze swoją chorobliwa zazdrością, mam ewidentnie z tym problem i boje się, że w końcu pójdę o jakiś krok za daleko i zepsuje coś naprawdę świetnego.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: albo jesteś pewny że dziewczyna będzie ci wierna i wtedy nie myślisz o tym, albo nie jesteś pewny i wtedy tylko się z nią bawisz krótkoterminowo i też masz #!$%@? bo jak się skończy to się skończy
Bądź pewnym siebie facetem i korzystaj z tego co ci życie daje
@mirko_anonim: Na dobry początek to zrób sobie detox od wykopu bo wygląda na to, że autentycznie odcisnął na Tobie jakieś piętno. Jeśli sam nie jesteś w stanie poradzić sobie z chorobliwą zazdrością i jesteś targany niezdrowymi emocjami to faktycznie przegadanie tego ze specjalistą nie jest złym pomysłem. Jeśli to nie pomoże w tej konkretnej sytuacji to przyniesie korzyści w przyszłości bo ten problem magicznie sam nie zniknie.
@mirko_anonim: jest ok byc zazdrosnym, normalna sprawa, ale kwestie samooceny i projektowania negatywow na druga osobe to juz cos, z czym musisz popracowac - mow jej jasno o swoich obawach, moze nawet skad sie biora, ona pewnie zrozumie, na pewno nie rob pasywno-agresywnych #!$%@? i innych zachowan, ktore odsuwaja cie od niej; uwierz mi, ludzie doceniaja jasna komunikacje i nie musisz wcale byc afla-omega, pokazywanie swoich slabosci i przyznawanie sie do