Wpis z mikrobloga

  • 0
@krzykrzy1995: Na razie 2 opinie mam takie, że jak już to popada w nocy, albo lunie konkretnie i wychodzi słońce, ale założę się że jak sie ma szczescie to i cale 2 tygodnie może lać. Pytam głównie jakie kto miał doświadczenia, bo statystycznie moze sie okazac ze warto zaryzykowac, bo noclegi sa duzo tansze niz w normalnym sezonie.
@kasprzak: Ja bym się wybrał we wrześniu choć akurat w tym czasie nigdy nie byłem. Jest ryzyko huraganu i to jest jedyny problem bo jest konieczność ewakuacji, ale pozatym pogoda powinna być dobra. Tam na południu Florydy nawet jak jest pochmurny dzień to i tak bedzie bardzo ciepło, można siedzieć na plaży, kąpać się w Atlantyku i siedzieć w nadmorskich restauracjach. Kiedyś byliśmy w pażdzierniku i było całe dwa tygodnie bez
@kasprzak: na poczatku wrzesnia bedzie jeszcze mega goraco, deszcz moze byc codzinnie ale krotki ale itensywny, z huraganami nigdy wiadomo, najczesciej ostatnio w sierpniu sie formowaly. Na pewno nie bedziem zimno i dlugich spodni nawet nie bierz