Wpis z mikrobloga

Według mnie kobiety powinny szukać facetów na silowni a nie po tinderach. Faceci na silownie często chodzą regularnie gdy chcą się zbudować i robią cos by poprawić swoj los / wrócić do formy po związku, lub po prostu o siebie dbają. Facetowi nie bardzo wypada zagadywać na silce, ale dziewczyna luzna gadkę jak rzuci to szybko dowie się czy facet chce to ciągnąć czy nie. No i przy okazji moze zrzucić trochę tluszczu. Przyjemne z pożytecznym. No i oczywiście wielu z was moze powiedzieć że idzie tam ćwiczyć i nie chce być zaczepianym. Ale wydaje mi się ze facetom nie przeszkadzałoby to tak bardzo. Nie to nie i tyle.

#zwiazki #randkujzwykopem #przemyslenia
  • 20
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon Kto normalny idzie ćwiczyć na siłownię? Ćwiczy się w domu a jak zrobisz formę to wtedy idziesz właśnie poznawać dupy. Od zera na siłce chyba tylko po to żeby cię wyśmiali XD I to tego jak cię laska zobaczy grubym to zawsze takim już mentalnie pozostaniesz dla niej nawet jak się skroisz do 5% bf
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Na pewno kobietom będzie tam dużo łatwiej kogoś znaleźć niż mężczyznom (na jedną panią przypada jakieś 30 panów, przynajmniej w miejscach, w których ćwiczyłem xD)
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Kobiety podrywają inaczej, jeżeli nie widzisz tego na siłowni. To naucz się języka ciała, kobieta zainteresowana patrzy ci się w oczy, jeżeli zauważysz to opuszcza wzrok. Za drugim razem jak to dostrzeżesz i szybko odwróci wzrok to oznacza, że podobasz się jej. W klubach to jeszcze inaczej wygląda, ale naucz się języka ciała a dosłownie wyjdziesz z matrixa.

2 Kobieta której się podobasz będzie chciała być w Twojej bezpośredniej obecności.
  • Odpowiedz
robią cos by poprawić swoj los


@SRzeyamlon: no tak walenie chemii jest świetnym sposobem na zmianę losu xd

A każdy kto spędził trochę na siłowni wie, że 90% "dobrze" wyglądających to entuzjaści igiełek i tableteczek :p
  • Odpowiedz
o kurde, po tym komentarzu będę się bała spojrzeć w oczy i odwrócić wzrok, skoro ktoś myśli, że to są jakieś sygnały ( _)


@Kociepochodnie: nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chodzi o dwa spojrzenia jedno po drugim, jak laska sie na ciebie gapi to oczywiste że się wizualnie podobasz

poniżej wariacja na ten temat, kobieta na początku zawstydzi się i spojrzy w dół będzie widać że jest lekko
RedTiger - >o kurde, po tym komentarzu będę się bała spojrzeć w oczy i odwrócić wzrok...

źródło: henry-cavill-superman

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 10
Kto normalny idzie ćwiczyć na siłownię?


@onepnch: właściwie to widzę wielu grubasów na silowni i tylko ludzie którzy tam nie chodza mysla ze ktos ich wyśmiewa. Jak czasami na ławeczce nie wykorzystuje jakiejś opcji typu dopasowanie oparcia to zdarza się ze jakiś ziomek podchodzi z porada. Ogolnie jest to jedno z najmniej toksycznych miejsc w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@RedTiger A mężczyźni sobie radzą? xD Gówno prawda że kobiety sobie nie radzą, po prostu są nie przyzwyczajone bo im się to raczej nie zdarza a nawet jeśli to wystarczy pstryknąć palcami i już ktoś się znajdzie
  • Odpowiedz
wciąż lata 90 i koksy, tak? Jakos ich zbyt wielu nie widzę w dzisiejszej fit modzie, no ale ok, moze sa rozne silownie


@SRzeyamlon: są jeszcze peptydy i sarmy

Możemy udawać że wszyscy są czyści i nic sobie nie dawkują, ale dobrze wiemy jaka jest prawda.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ulfric_Stormcloak: ja pisze o chodzeniu na silownie jako rada dla kobiet gdzie maja poznawać facetów. A ty piszesz, że niektórzy biorą. No pewnie biorą ale to jakiś 10% bo większość dzis w ogóle nie idzie w kulturystyke a w fitness. Ale co z tego?
  • Odpowiedz
A mężczyźni sobie radzą? xD Gówno prawda że kobiety sobie nie radzą, po prostu są nie przyzwyczajone bo im się to raczej nie zdarza a nawet jeśli to wystarczy pstryknąć palcami i już ktoś się znajdzie


@onepnch: Ale tu nie chodzi o laske tylko o gościa, tyle mi okazj przeleciało koło nosa. Bo nie wiedziałem o tych niuansach. A jak facet sobie nie radzi to nie jest jeszcze dojrzały i silny.
  • Odpowiedz