Wpis z mikrobloga

majster kebab na Łukasińskiego. mega rollo cena regularna 27 zł, dzisiaj promocja na otwarcie rollo za pół ceny - 14 zł. Porcja nawet jak na cenę regularna jest całkiem spoko, choć do rapackiego jest daleko. Smak - klasyczny turecki kebab w budzie. Standardowe mięso mrożone z hurtowni, mało wyraźne dość rzadkie sosy jak w co drugim takim kebabie typu nefis i podobne. Jedyne co tak na plus mogę powiedzieć to pita, też kupna wiadomo, ale lubię smak tych grillowanych chrupiacych pit, także choć tyle dobre że nie jest w tortille zwinięte. Mięsa mało, przez pół kepsa czułem głównie kapustę.

Daje 4,5/10 jest to zjadliwe, nie jest w sumie jakiś zły, taki zwykły średniak, ale troszkę poniżej przeciętnej mu obniżam za mała ilość mięsa. Ogólnie to raczej tu nie wrócę, chyba że jakimś cudem bym przechodził w okolicy i byłbym głodny, oczywiście z buta, bo autem to bym już wolał podjechać gdzie indziej.

Dodam jeszcze że w kebabie znalazłem długiego czarnego włosa jak robiłem zdjęcie przekroju, ja tam go wyjąłem i zjadłem kepsa ze smakiem bo mam #!$%@? i wiem że po drodze z każdym jedzeniem które do mnie trafia dzieją się dużo gorsze rzeczy, więc głupi włos mnie nie obrzydza, ale jak ktoś jest purystą gastronomicznym to ostrzegam xD Choć raczej tacy ludzie nie powinni w ogóle jadąc kebabów w takich miejscach.

#szczecin #kebab #jedzzkrucjanem #jedzenie
krucjan - majster kebab na Łukasińskiego. mega rollo cena regularna 27 zł, dzisiaj pr...

źródło: temp_file4168699937898909231

Pobierz
  • 27
via Android
  • 0
@drakan8 myślę że to jest taka standardowa jakość na rynku, dużo jest takich kebabów i mają nawet drożej i jakoś ciągną, ale pewnie prędzej czy później zatoczą cykl kebaba. nie zdziwiłbym się też gdyby dawali teraz mało mięsa do promocyjnych kebabów a do tych w normalnej cenie dają trochę więcej.
@krucjan:

A zapytam specjalisty:

1) Gdzie zjeść najlepszego kebsa w Szczecinie? Głównie chodzi mi o rollo. A może w ogóle masz jakiś ranking top10?
2) Gdzie jest najlepszy stosunek jakości do ceny? To się w sumie może pokrywać z 1).
via Android
  • 1
@heheszkitroche co do 2 to rapackiego na najlepszy stosunek ceny do wielkości i przy tym w mojej opinii jest smaczny, ale oczywiście nie jest to "kraftowy" kebab.

od wyłaniania najlepszego kebaba staram się stronić bo to jest bardzo indywidualna kwestia, ale jakbym miał tak stricte powiedzieć gdzie moim zdaniem jest najlepiej jakościowo to będzie to jagnięcina w onlim w fali, chyba jedyny kebab w ogóle u nas który oferuje jagnięcinę a nie
@krucjan Szanowny, a Barana na Wypasie na Długiej w Mierzynie już widziałeś, jadłeś? Dla mnie to aktualnie numer jeden w Szczecinie, mięso pierwsza klasa kebabowa i jeszcze lepsze buły i pity
via Android
  • 0
@ruffio panie, ja ci się w robotę nie wpieprzam. jeszcze żebyś sam go odkrył, a ty pojechałeś tam po tym jak ja napisałem że się otworzył. proszę znaleźć sobie własne zajęcie.
via Android
  • 0
@heheszkitroche to fakt są małe ale kebab jest bardzo dobry, a sosiki chyba najlepsze na rynku i to naprawdę duży wybór (polecam farmerski z czosnkowym albo bbq), do tego wołowina też jest bardzo jakościowa. niestety dzisiaj trzeba płacić, ja już się w sumie po prostu przyzwyczaiłem do cen, na początku też mnie to skręcało, ale jak mam płacić i tak 20 zł za najgorsze gówno, to 30 zł się nie wydaje już
@krucjan próbowałeś w ogóle tego na grunwaldzkim, na rogu pomiedzy stolikami szachowym a szkołą? Bardzo mi podpasował. Podoba mi się u nich to, że mają oryginalny sposób podania, bo podpiekają rollo na kształt kwadratu przez co bardzo wygodnie się je.