Wpis z mikrobloga

@sezet11: naturalna obrona femoidów- od roku 26. w skórze i ciele zaczynaja postepowac procesy starzeniowe (u jednych szybciej u innych wolniej) wiec cope'ują o tym jak "kochana promieniejesz" sięgając 30tki bo to ich jedyna wartosc która relatywnie szybko zanika.
@Beesly z tego samego powodu mirabelko nie spotykam się z koleżankami xD bo nie ogarnęłam na czas, że jak baba jest gruba i po prostu zadasz jej pytanie, czy na cos choruje itd., to uzna to za atak. Żeby nie bylo, ja mam bmi na granicy normy, ale zawsze mowię o tym normalnie, bo kurna no prawie grubas jestem i nie wiem czemu mam się do tego obnosić, ze kurna ooo wiecej
@Akayari no czyli co ja powinnam jej odpowiedzieć, skoro ona sama siebie nazywa grubasem? :D chyba jest świadoma swojego wyglądu.

I to normalne ze wszyscy się starzejemy, zmieniamy, trzeba się z tym pogodzić :)
@Beesly jak nie bedzie poruszala tego tematu, to pewnie nic. A jak poruszy, to mow, ze zawsze moze nad sobą popracować, ze jeszcze jest w moare mloda, a to zadziala tylko na plus. Moze cos w ten desen xD
@Akayari o widzisz, tak jej odpowiem, ze jak odchowa trochę dzieciaki to się będzie musiała za siebie wziąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki, to będzie taka neutralna odpowiedź chyba, no bo przytaknę że jest gruba, ale tez udowodnię że rozumiem czemu tak jest i czemu na razie nie ma możliwości aby schudnąć (siedzi cały czas z dziećmi w domu, mąż zapiernicza od rana do nocy).