Wpis z mikrobloga

Ostatnio na fejsie wyświetliła mi się reklama cateringu oferującego dietę dr Ewy Dąbrowskiej (a dokładniej nazwa pierwotna to post dr Ewy Dąbrowskiej). Lata temu interesowałam się różnymi dietami (dieta 1000kcal i inne patologie), a nawet byłam na jakimś turnusie wakacyjnym serwującym tę magiczną dietę ( ).
W skrócie: polega ona na jedzeniu określonych warzyw - oczywiście ziemniaki zakazane - i owoców (nawet nie można większości owoców, w szczególności banan jest ściśle zakazany). 0 sosów, oliw, nic. Nie wytrzymałam dłużej niż 4 dni, rozwaliłam sobie coś w organizmie na miesiąc i nie mogłam wrócić do siebie (ciągłe bóle głowy, brak sił, zdenerwowanie). Oczywiście całe 3 kg które straciłam, wróciły z nadwyżką ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powracając do tego cateringu, kliknęłam na reklamę z ciekawości. Cena: 75zl/dzien za warzywa i 800 kcal ((oo)). W komentarzu wstawiam przykładowy jadłospis.
Myślałam, że takie fanaberie zostały już w przeszłości (i moda na nie minęła). Ciekawe ile osób kupuje ten ekstra fit catering (postny). Ehhh. Jakoś mnie to zdenerwowało ().

#dieta #zalesie #zdrowie #nauka
HerbatkaBardzoZiolowa - Ostatnio na fejsie wyświetliła mi się reklama cateringu oferu...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4