Wpis z mikrobloga

Jak zmusić selelnium (python) do odczekania aż strona po kliknięciu w "zaloguj się" odczeka do pełnego załadowania wszystkich elementów oraz requestów o dane. Strona to aplikacją z mapą, chce zmierzyć czas od klinięcia zaloguj do pełnego załadowania się wszystkich legend i danych na mapie, które są kaflami wektorowymi. Chodzi mi o rozwiązanie jaki schemat zastosować, kod może jakoś znajdę, pozdrawiam. #programowanie #selenium #python #openlayers
  • 7
@m_bielawski: to po co te selenium istnieje, skoro nie można w nim normalnie poczekać? Gówno jakieś? Uczę się tego od 2h :D i udało mi sie tylko czekać określony czas, albo za krótko bo body się pojawia i kończy test
to po co te selenium istnieje, skoro nie można w nim normalnie poczekać? Gówno jakieś? Uczę się tego od 2h :D i udało mi sie tylko czekać określony czas, albo za krótko bo body się pojawia i kończy test


@PanPraktyczny:
1. Selenium nie jest od mierzenia wydajności strony, ale od symulowania zachownaia użytkownika. Użytkownik nie funkcjonuje na zasadzie, że czeka aż mu się wszystkie elementy na stronie załadują, bo od niego