Wpis z mikrobloga

#!$%@? agent nieruchomsoci z tecnocasy zapukał mi do drzwi z pytaniem czy wiem które mieszkanie jest na sprzedaż bo jest na portalach a jego klienci chcą je zobaczyć NAWET DZISIAJ. Gość przyszedł zapukać do drzwi. O 19. Pytać o mieszkanie które już jest wystawione przez inna agencje - po co iść na współpracę jak można obejść Posrednika będąc pośrednikiem i skasować sprzedającego xD myślałem ze historie o tej agencji to tylko legendy. Ale to prawda. Ha tfu. #mieszkanie #nieruchomosci #krakow
  • 10
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: pieprzyć Tecnocasę, jedyna agencja, która próbuje jeszcze wcisnąć dodatkowe umowy do podpisania, w myśl których jeśli kupisz mieszkanie bez ich pośrednictwa, to i tak musisz im zapłacić pieniądze. Oszuści i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Serghio: pan z oddziału z ruczaju. @konrad_bolec @chaczapuri No u nich aby złożyć ofertę zakupu musisz najpierw wplacic 5k :D dopiero potem przekazują ofertę sprzedającemu. Przy najmie 500zl. I to jeszcze trzeba osobiście w oddziale. Jak nie kupisz/wynajmiesz to musisz znowu iść do oddziału odebrać kasę xD
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: to to biuro ktore bierze 3,75% franczyzowe guano? Jedno z drozszych ale jak widac to dziala bo ludzie glupi i placa. A po #!$%@? masz inne biuro, rozumiem ze jestes sprzedajacym, rozumiem ze nie umiesz sprzedac nic na allegro i olx? Ale spoko, rozumiem tez ze placisz cale "wynagrodzenie" (frycowe) sam a nie #!$%@? na sprzedajacego przerzucasz czesc hararczu.
  • Odpowiedz