Wpis z mikrobloga

@itsoverforme32445: No ale co tam chcesz odpisać? IMO pocisk był tak dobry że ciężko. A laska ewidentnie ogarnięta bo pusta Karyna by napisała tylko coś w stylu "#!$%@?" a tu bardzo inteligentne oranie z grą słów itd. Faktycznie czyta te książki
  • Odpowiedz
@onepnch wyśmiać argumentum ad incelum, mógł się odnieść do ostatniego akapitu, punchline itp.
Możliwości było sporo, w tym przypadku zablokowała go Nie bronię OPa, ale równie dobrze ja mogę uderzyć Tysona od tyłu, znokautować tak Lucky punchem i uciec, ale to nie oznacza że go pokonałem i jestem lepszym bokserem od niego xD
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: #!$%@? jak już rozkminiamy jakieś idiotyczne konwersacje randomowych ludzi to ja bym poszedł w drugą stronę - pochwaliłbym elokwencję, przyznał bez bicia że zostałem pokonany i może w jakiś zabawny sposób próbował jednak uratować sytuację XD
  • Odpowiedz
  • 5
@Blackhorn @itsoverforme32445 No widzicie mam wpisane w opisie że czytam książki czego już nie raczyła wypomnieć, więc na brak szacunku się odgryzłem (pomijając kobiety z innego kraju nie piszą takim chamskim tonem), zrobiłem to tak jak 90% kobiet robi mężczyzną, chodź trzeba przyznać że ładnie ja dupka zapiekła i rozprawkę pod koniec napisała dając się sprowokować. @Wodowy11
  • Odpowiedz
@Wodowy11: Też nie lubię Netflixa, większość produkcji jest po prostu nie w moim stylu, wolę obejrzeć np. starszy film albo jakiś dokument. Rozumiem że jeśli dziewczyna lubi inne rozrywki niż oglądanie Netflixa to jest borderką?
  • Odpowiedz