Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie!
Razem z dziewczyną naszą wielką pasją są podróże i robimy to najtańszym kosztem, czyli sami bez biur podróży wszystko ogarniamy i wkrótce wyjeżdżamy na podróż, która zaczyna się we wrześniu, a szacunkowo kończy się w kwietniu! Podróż ta obejmuje kilka krajów i są to Nepal, Tajlandia, Wietnam, Kambodża i Indonezja, może coś jeszcze po drodze. Rzucamy dotychczasowe nasze życia wkrótce i ruszamy na przygodę życia. Będziemy relacjonować to na YT oraz tez na wykop w postaci zdjęć i kontaktu z wami. Odnosnie całej organizacji, lotów i małe vlogi z tego, jak się szykujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ciekawych miejsc mamy za sobą Tromso w listopadzie z zorzą polarną za 800zl od osoby na 6 dni, Jordanie calutką objeżdżoną z Petrą i Wadi Rum noclegiem na pustyni na 2 dni i inne mniej udane jak Gruzja, gdzie również cudnie, ale pogoda dała we znaki.
Wiec jakby ktos chciał posłuchać o organizacji podróży do Azji oraz jak już tam będziemy w niedalekiej przyszłości i organizacji przeszłych podróży to smialo informować, pozdrawiam ( ͡ ͜ʖ ͡)
#podrozujzwykopem #azja #podroze #ciekawostki #tajlandia
  • 11
@Konkol: Już mówię… tym, ze będziemy sami kompletnie zdani na siebie z oszczędności jakich mamy i nikt nie porzucił wcześniej swojego życia i wyjechał na podróż tylko we dwójkę w dalekie rejonki, gdzie wszystko sami od A do Z ustawiamy. Ani tym bardziej jakieś nudne relacje hotelowe z miejsc typu Rodos itp. Będziemy pokazywali od wyglądu paskudnych noclegów po wszystkie możliwe street food.
@ForTravelSayYes: no to to już niestety było. Sory i nie chce was tu cisnąć, albo coś, ale przy obecnym dostępie do wszystkiego to to co robicie to nie jest nic niezwykłego. Żeby się wybić teraz trzeba być naprawdę oryginalnym żeby się wybić, a też nieraz jak sama oglądam coś, żeby dowiedzieć się konkretnej rzeczy to się jej nie dowiem, bo oglądam gadające głowy. Jednak jeśli ma to wam sprawić przyjemność to
@Konkol: Taki jest plan, ze bardziej to co w około aniżeli japy, to spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zdaje sobie sprawy, ze dużo ludzi to dużo ludzi tamto, ale mnie to tam nie interesuje. Spróbować warto. Jak zainteresuje to super, a jak nie to trudno. Na mnie gadki demotywacyjne nigdy nie działają ( ͡ ͜ʖ ͡)
@zlowroga_ostryga: Tak. Na wizzair jakieś kilka miesięcy wstecz ogarnelismy lot z Gdańska do Tromso. Dwie strony to za około 300zl było. W listopadzie. Spaliśmy w noclegu oddalonym 30km od Tromso, który zwie się MelisaHome Aurora Observatory. Z minusów to z Tromso do tej miejscowości jest ostatni bus o 16 około. Najlepsze było to, ze jak dotarliśmy do Tromso to było to o 22, wiec nie szło się dostać do tej miejscowości,
ForTravelSayYes - @zlowroga_ostryga: Tak. Na wizzair jakieś kilka miesięcy wstecz oga...

źródło: IMG_1428

Pobierz
@ForTravelSayYes: na YouTubie jest miejsce dla każdego, nawet jak nie będzie to unikatowe to ktoś i tak będzie to oglądał, najwyżej się nie wybijecie ale będziecie mieli fajna pamiątkę.
Poza tym po dłuższym nagrywaniu mogę stwierdzić, że kamera dodała mi odwagi w podróży i pewności siebie co owocowało spontanicznym akcjom. Także róbcie po swojemu i bądźcie autentyczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)