Wpis z mikrobloga

Lista nieobecnych w świecie freaków, bez debiutów, długo nie walczących to ,,Diablo" co był krok przed metą do walki, ale się cofnął i wyszła mi taka lista, skąd inąd przyjemna:
1-Peja-ze sportami walkami za pan brat, odrzucił ofertę milionową, ale pewnie zrobił słusznie, bo łatwo przegrać, trudniej się odbudować, a lepiej mieć szacun na dzielni, że jest się kozakiem bez tego;
2-Adamek-tu jest niby blisko, niby blisko, Ziggy i Mateusz Be pewnie mają odmienne zdanie, ale koło miliona ostatnio to było easy money, jednak jakaś szansa pewnie się jeszcze pojawi;
3-Diablo-szuka bokserskiego pojedynku, ja to szanuję, ale z FAME źle negocjował, bo powinien się wstrzymać do 2023 roku września, dać walkę w boksie i wtedy podpisywać, bo uciekanie, że jednak boks, to tak jak raz Ania kocha Stasia, a raz Jasia;
4-Akop-niby kontuzje, niby nie zawalczy, ale to freak idealny, za na Kołeckiego w KSW się nawet rzucił, ale moim zdaniem walka z Szeligą podobne rozmiary w miarę ciekawa;
5-Strachu-Po Popku miał być chyba nawet Jacek Murański, za długo nieaktywny, ale może jeszcze wróci, bo potencjał ma;
6-Waluś-były zawodnik KSW, co naprawdę we freakach dawałby nieźle radę, szkoda, że nieaktywny;
7-Adbuster-totalnie nie wiem czemu odpuścił, zdrowie?, wiek jeszcze ok, stylizował się na Błachowicza. Szkoda;
8-Chic-wycofał się, gadał, że 2 pojedynki ostatnio miał na stole i nie. Zadymiarz i lekka szkoda;
9-Szczena-totalnie crazy człowiek, co miałby swój target walcząc z Olejnikiem, Bagietą czy Kapelą, a może z Kruszwilem;
10-Kruszwil/Nitro-gość dziecinny totalnie, ale po Mini Majku i Kamerzyście, aż brakuje jego jakiejś 3 walki, nawet z Nitro, co nic nie umie, dwa równorzędne miejsca.
#primemma# #famemma# #mmavip#
  • 5
  • Odpowiedz