Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przy remoncie #rynekwtorny warto samemu się pobawić w wyburzanie? Tzn. wziąć kontener lub big baga, jakiegoś pomocnika za 25 zł/h do noszenia gruzu - może być alkoholik - i zburzyć ściany, zerwać płytki, klepkę i boazerię, wywalić drzwi, ościeżnice i wtedy robocizna fachowców będzie niższa. Czy lepiej w pracy zagadać o więcej godzin na kilka miesięcy, bo mam taką możliwość? Powiedzmy, że po wszystkich podatkach i opłatach mam ok. 90 zł/h do łapy ale przypuszczam, że budowlaniec nawet bez FV zawoła znacznie więcej.
#nieruchomosci #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim 25pln/h to Ukraińcy brali w 2018 za proste prace fizyczne. Teraz policz 50-150 w zależności od miasta, chyba że to na wsi na głębokim podlasiu.
Jak masz 2 ręce i troche czasu to ogarniesz to w 2dni samemu, skuwanie i noszenie gruzu jest dziecinnie proste wymaga jedynie siły fizycznej, tylko kup młot udarowy.
@mirko_anonim:

Jak wyburzanie wycenia fachowiec po swojej stronie to policzy ci za to 5k PLN.
Jak wyburzanie wykona klient to fachowiec odliczy ci za to 1k PLN od wyceny kompleksowej, bo hehe panie to prosta robota i każdy potrafi.

Ja bym brał full-service bo jak się nie obrócisz to i tak budowlaniec cię będzie chciał wyruchać, a tak przynajmniej się nie narobisz xD
Powiedzmy, że po wszystkich podatkach i opłatach mam ok. 90 zł/h do łapy ale przypuszczam, że budowlaniec nawet bez FV zawoła znacznie więcej.


@mirko_anonim: Wiesz, ja ciągle wolę dwie godziny swojej roboty niż godzinę fizycznej. Też tak o tym pomyśl - czy chce Ci się ten gruz nosić.
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): >proste prace fizyczne

50-150 w zależności od miasta

@mookie: xDDDDDD
@maryjuszpitagoras @PfefferWerfer gadałem z fachowcem, wziął pomiary, ma policzyć ile tego będzie do skuwania i noszenia, ale wstępnie powiedział, że na tym dużo nie oszczędzimy, bo on sam bierze kilku silnych i głupich co tylko do tego się nadają i wchodzi na stan po demolce, bo nie ma czasu na głupoty, ale jak chcę to mogę