Wpis z mikrobloga

Co myślicie? Co zrobić? Bardzo szkoda mi tego dzieciaka. Proszę nie hejtować dzieci! To nie ich wina, że trafili im się beznadziejni rodzice ( ͡° ʖ̯ ͡°) #polskiepato #rejestrzboczencow

Ta pani pisze do mnie od kilku lat i od kilku lat nie mogę jej odpisać, bo mnie zablokowała xD

Mam nadzieję, że będziecie przysyłali mi paczki do pierdla.

#kryminalne #pytanie
kvoka - Co myślicie? Co zrobić? Bardzo szkoda mi tego dzieciaka. Proszę nie hejtować ...

źródło: prokuratura

Pobierz
  • 77
  • 3
nie wiem skąd pomysł, ze przez twoja misje cierpi dziecko. To bzdura. Cierpi przez zwyrodniałego ojca. Matka narzuciła ci duże poczucie winy, które nie powinno mieć miejsca


@tomszczyk: Ani przez chwilę nie pomyślałam, że to przeze mnie. Jeżeli faktycznie cierpi to przez swojego ojca, tylko i wyłącznie. Ale jestem współczującym człowiekiem i byłabym w stanie pomóc zmieniając np. wpis. Ale analizując zachowanie matki nie, nie będę tego robiła. Ściemnia, pewnie ona
  • 0
nie wiem skąd pomysł, ze przez twoja misje cierpi dziecko. To bzdura. Cierpi przez zwyrodniałego ojca. Matka narzuciła ci duże poczucie winy, które nie powinno mieć miejsca


@tomszczyk: Ani przez chwilę nie pomyślałam, że to przeze mnie. Jeżeli faktycznie cierpi to przez swojego ojca, tylko i wyłącznie. Ale jestem współczującym człowiekiem i byłabym w stanie pomóc zmieniając np. wpis. Ale analizując zachowanie matki nie, nie będę tego robiła. Ściemnia, pewnie ona
@kvoka: Tak po za tym to czemu troll, przecież tak to historycznie wyglądało, do 19 wieku w Europie to młodzi chłopcy nosili spódniczki i dopiero właśnie gdzieś w wieku 6-7 im dawano spodnie i wtedy mężczyźni ich wychowywali, to był taki rytuał przejścia.
tylko ciągle ofiarą jest Bogu winne dziecko.


@Ka4az: aha, a myślałem, że ofiarą jest zgwałcona grupowo kobieta.

Natomiast problemem jest tu to, że jeśli rówieśnicy dziecka o tym wiedzą to to dziecko ma #!$%@?. Mamy okropne czasy jak chodzi o lincz i dostęp do Internetu, to dziecko będzie i zapewne jest atakowane i szykanowane z każdej strony.


To już jest zasługą rodziców. Ojciec mógł oszczędzić tego swojemu dziecku nie biorąc udziału
@kvoka wg mnie usunięcie tekstu nic nie da. Zakładając, że dzieciak rzeczywiście ma przypał, to zapewne głównie w najbliższym otoczeniu, które i tak już wie o sprawie z innych źródeł, także nic nie zmienisz
Kilka lat temu pod moim miastem płonęło ogromne składowisko odpadów, udało mi się wystalkować rodzinkę starego dziada który wraz z synami sprowadzili ten syf i czerpali z niego ogromne korzyści. Każdy w rodzinie ma firmę z "eko" w nazwie. Na FB widzę wesołą rodzinkę, żonki synków zamieszanych w proceder wraz ze swoimi dziećmi żyją jak pączki w maśle, za pieniądze zarobione w sposób, przez który prawdopodobnie wiele osób w moim mieście będzie
@ @kvoka wyperswaduj matce zmianę nazwiska dziecka. Prędzej, czy później może mieć z tego tytułu kłopoty. W sensie upublicznienia jego nazwiska w internecie, czy w tym rejestrze, czy u Ciebie w artykule. Edit: teraz tak przeczytałem, że oni się hajtnęli ze sobą już po tym gwałcie. I wszyscy mają nazwisko taty?
  • 0
Najpierw mówisz, że szkoda dziecka, a potem, że to i tak winna gwałciciela/żony. Zdecyduj się.


@TeBerry: Z jakiego powodu wyklucza się to, że żal mi dziecka, a winny zgwałcenia jest gwałciciel? xD

Jak zaczynasz publikować nazwiska, to oczywiste, że zaczną obrywać postronni.


@TeBerry: Zanim coś komuś zarzucisz to skonfrontuj swoją myśl z faktami, sprawdź je, bo się ośmieszasz.

Nie publikuje nazwisk. Moje teksty są zanonimizowane. Wszystkie dane publikuje publiczny Rejestr