Wpis z mikrobloga

  • 2
Natomiast problemem jest tu to, że jeśli rówieśnicy dziecka o tym wiedzą to to dziecko ma #!$%@?. Mamy okropne czasy jak chodzi o lincz i dostęp do Internetu, to dziecko będzie i zapewne jest atakowane i szykanowane z każdej strony. Ciężka sytuacja, bo matka z racji o dobro dziecka powinna po prostu zmienić mu nazwisko, wyprowadzić się i pozwolić “żyć” normalnie.


@Ka4az: Z tego co wywnioskowałam z jej wiadomości to dzieciak
  • Odpowiedz
  • 3
@kvoka Nic, za darmo się w taki rejestr nie trafia, mogła mu żonka być na miejscu ofiary to by nie wyszło po za mury domu i tyle
  • Odpowiedz
  • 82
dzieci są bezwględne i nie ma żadnego podziału na to kto w Twojej rodzinie zrobił coś złego. Jak powiedzmy matka dzieciaka jest prostytutka i się rówieśnicy dowiedzą to nie działa tak, że wspólnie będą hejtować matkę, dzieciak będzie obrywał. To w tym co piszesz, aż dziwne że wcześniej o tym nie pomyślałaś


@stan-tookie-1: Szkoda, że pan gwałciciel nie pomyślał o swojej rodzinie, gdy z kolegami skrępował młodą kobietę i wywiózł ją
  • Odpowiedz
  • 10
Skoro rozmawiałaś z panem prokuratorem to sprawa jest jasna. Śmieszne jest też trochę to że zgłosi to w grudniu na urlopie. Już dawno by to zrobiła.


@panzerfucker: Ona od kilku lat to zgłasza :D
  • Odpowiedz
@kvoka: Dopiero wpadłem na twoje artykuły i wg. mnie robisz super robotę. Dodatkowa kara w formie takich tekstów które nigdy nie pozwolą ludziom zapomniec co takie śmiecie robili i żeby na nich uważać jest jak najbardziej w porządku. A co do baby to tacy ludzie wszystko co napiszą żeby osiągnąć swój cel. Na twoim miejscu bym nic nie usuwał. Używanie innych ludzi jako tarczy dla przestępców nie powinno być respektowane bo
  • Odpowiedz
Niech do męża ma pretensje, że jest zwyrolem xD

Jak się tak o uczucia dziecka martwi to mogła zmienić nazwisko, bo każdy sąd by to klepnął w 5 minut.
  • Odpowiedz
pan gwałciciel nie pomyślał o swojej rodzinie,


@kvoka: pytanie czy chcesz się stawiać na podobnym poziomie przemyśleń. Równie dobrze można pomyśleć lepiej i skoro już się da to nie dokładać dziecku problemów.
Podobna akcja była z zaszczuciem przez media dzieciaka 1 pani polityk. Sam dzieciak nic nie zrobił, był ofiarą, ale to nie spowodowało że potem jak już wyszło że chodzi o niego nie przejął się tym że środowisko nie będzie
  • Odpowiedz
Podobna akcja była z zaszczuciem przez media dzieciaka 1 pani polityk.


@stan-tookie-1: nie była podobna. Matka specjalnie nie wspominała o tym, odcięła się od męża, próbowała chronić syna, a cała sprawa była utajniona. To pisowskie mendy, w pogoni za politycznym szczuciem, ujawniły nazwisko (którego nie powinni znać, że względu na utajnienie sprawy dla dobre właśnie rodziny) i zaczęły oskarżać posłankę (matkę) o tuszowanie sprawy. Sytuacja zupełnie tej opisywanej tutaj nie podobna,
  • Odpowiedz
Natomiast problemem jest tu to, że jeśli rówieśnicy dziecka o tym wiedzą to to dziecko ma #!$%@?.


@Ka4az: dzieciak jak i pato-rodzice mieszkają w raichu, więc prawdopodobieństwo że niemieccy rówieśnicy będą czytali polskiego blogaska true crime jest równe temu że jarosław kaczyński wygra skonkurs skoku wzwyż na olimpiadze
  • Odpowiedz
@kvoka: na 90% nikt z dzieciaków nie stalkował młodego pod katem tego co zrobił jego ojciec. Prędzej dowiedzieli się z podsłuchanych rozmów rodziców i twój artykuł nie ma z tym nic wspólnego. Teraz jak mieszkaja ja granica to tym bardziej nie widzę sensu usuwania.
  • Odpowiedz
@kvoka:
Użyła na tobie manipulacji, polegającej na wzbudzaniu poczucia winy. Jak artykuł jest poprawnie zanonimizowany, to nie masz powodów do obwiniania się. Matka zawsze może wystąpić o zmianę nazwiska dziecka.
  • Odpowiedz
Nic nie usuwaj, nic nie zmieniaj.
Dopuścił się przestępstwa to niech teraz ponosi tego konsekwencje. To, że atakowana jest jego rodzina to też pewien rodzaj kary za swój czyn.
Tym bardziej jeśli piszesz, że baba obwinia każdego tylko nie jego (nawet ofiarę...)
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że hejt mógł spaść na ją i jej męża, a nie dziecko. Albo jestem naiwna i za bardzo wierzę w ludzi, że nie byliby zdolni dokuczać dziecku za czyny ojca ()


@kvoka: chyba faktycznie jesteś naiwna, jeżeli sądzisz że dziecko nie ma przesrane jeżeli jego rówieśnicy dowiedzieli się, że ma ojca gwałciciela. Aż mi się przypomniało, jak na osiedlu znęcano się psychicznie nad chłopcem
  • Odpowiedz