Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Korzysta ktoś z konta santander dla firm? Dostałem pierwszy przelew i w apce santandera nie ma ani blika ani możliwości przelania kasy jakimś szybkim przelewem własnym na prywatny santander. Mam do dyspozycji kartę kredytową i przelew zwykły, trochę wtf xD

Trwają jakieś prace nad nową apką i jest demo, myślicie, że warto czekać? W sumie głównie korzystam z blik, do wszystkiego, jak za każym razem mam robić przelew to w takim razie słabo strasznie. Chyba, że czegoś nie ogarnąłem (bank mam od miesiaca).

Będę wdzięczny za jakieś sugestie, może ktoś też ma ten problem.

#jdg #firma #dzialalnoscgospodarcza #santander #banki #bankowosc
  • 8
@KrzysztofJarzynaZeSzczecina321koedys w mBanku w firmowym nie było. Teraz jest. Do odbierania kasy musi chyba być przypięte do prywatnego. A przy płaceniu jest rozwijana lista w której zaznaczasz z którego konta ma iść kasa. Domyślnie jest prywatne ale da się zmienić na rachunek firmowy.

Też polecam mieć zawsze prywatne w banku w którym masz firmowe i zalecam mieć prywatne w 2 różnych bankach, nawet jeśli nie używamy drugiego to mieć tam zawsze przynajmniej
Dobra wczytałem się w regulamin, może komuś się przyda. Najlepiej mieć oba tak jak piszecie, wtedy z firmowego możemy sobie przelewać dowoli w przeciągu 3min. na osobistę i szastać już w pełni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie w santander dla firm jest pierwsze 10 ekspresowych za free.

A druga sprawa to mam poprzednie konta w pko bp i ing, mam plan żeby właśnie tam też trzymać część kasy,