Wpis z mikrobloga

@Pieniek1991: dentyści to największe żydostwo branży medycznej, żaden prywatny kardiolog, żaden prywatny urolog, żaden prywatny ginekolog i żaden prywatny pediatra nie #!$%@? cię na hajs tak jak to robi dentysta
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: mój brat miał usuwaną 8 w tym tygodniu. Mieszka i pracuje w Holandii i zapłacił 580 euro. Cześć będzie zwrócona z ubezpieczenia. Już się nie dziwię ,że przylatuje tutaj do dentysty.
  • Odpowiedz
@niochland: Gówno prawda. Uważam, że dentysta, który robi ci zęba dajmy na to 30 minut (różnie jest, są roboty na 5 minut, a są takie na podwójną wizytę) i faktycznie odwala tam rzemiosło, to nawet jak kasuje Cię kilka stówek (u mnie jest obecnie ok. 260 zł za zęba) to jest to uczciwsze niż lekarz, który obejrzy cie w 5 minut i bez żadnych badań skasuje 200 zł za wizytę.
A
  • Odpowiedz
@SzaryKoniecPrzyprawy: dokładnie o tym samym pomyślałem. Wizyta 5-10 minut 200-300zł i przyjdzie Pan za dwa tygodnie zobaczymy czy przepisane leki coś pomogły. Kolejna wizyta 200-300 i jeszcze kolejna to samo. Dentysta za 500zł to dłubie z godzine w tym zębie sprzętem wartym kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy.
  • Odpowiedz
@niochland:

dentyści to największe żydostwo branży medycznej, żaden prywatny kardiolog, żaden prywatny urolog, żaden prywatny ginekolog i żaden prywatny pediatra nie #!$%@? cię na hajs tak jak to robi dentysta


Widzę, że nie robiłeś żadnego zabiegu kardiologicznego czy ginekologicznego prywatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@virusriddle:

najlepsze jest to że podczas przeglądu zaszczepiają zalążki próchnicy byś potem miał chory ząb do leczenia


O, nowe szurskie teorie. To na pewno wina dentysty, a nie Twojego niedbania o zęby xDD @Raptrax a to już słyszałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: za pieniądze, które dostaje z nfz, nie da się robić porządnie. No ale okej, kiedy mialeś rtg pantomograficzne, higienizację i czy wypełnienia masz wykonywane w koferdamie?

A najważniejsze pytanie to czemu masz wizyty co 3 tygodnie? :D Powinieneś w 2-3 miesiące wszystko wyleczyć i potem jedynie chodzić na kontrole i higienizacje co 6 miesięcy przez następne kilka lat.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw: xD widzę że wychwytywanie sarkazmu to nie jest Twoja mocna strona???? ale żeby nie było to nie teoria wyssana z palca a twierdzenia kolegi ze studiów o uzębieniu wołającym o pomstę do nieba ????
  • Odpowiedz