Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz mam lekki żal że w wieku nastoletnim nie było większego nacisku na sport, grałeś w gałe albo spadówa, siłownia była tylko dla klubu sportowego.
gdybym mógł przeżyć nastoletni czas jeszcze raz więcej uwagi przyłożyłbym do treningów syletkowych dla atletycznego wyglądu i do diety.
  • Odpowiedz
i co by Ci to niby dało? Nabiegałbyś sie a potem nawet nie miałbyć co z kumplami wspominać przy piwie


@Pasterz30: pierwsze primo nie piję żadnego alkoholu, drugie primo ostatniego znajomego straciłem 4 lata temu, po trzecie primo miało się wtedy dużo czasu i dużo możliwości, gdybym zaczął już wtedy wszystko mogłoby się w życiu ułożyć inaczej, generalnie nigdy nie byłem bardzo ulany ale atletyczna proporcjonalna sylwetka jest po prostu sexi.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: pewnie nie, ale mógłbym mieć więcej koleżanek. Jak pamiętam w wieku 16 lat niektórzy już się chwalili że coś ćwiczą, wtedy tego nie rozumiałem ale dziewczyny na to leciały, w liceum też tak było dziewczyny zaczęły masowo orbitować wokół jednego znajomego który porobił sobie na siłowni plecy i zobaczyły go w szatni.
Z perspektywy tamtego ja przydałoby mi się to, bo też nie byłem najbrzydszy więc byłoby dobre połączenie co
  • Odpowiedz