Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy będąc w związku i mając dość sporo rzeczy na głowie zanika wam zainteresowanie innymi osobami?

W poprzednich związkach z facetami zwracałam uwagę też na innych, którzy byli w moim typie. Gdzieś tam budowało moja samoocenę to jak się komuś podobałam. Nigdy nie miałam chęci na zdradę.

Z obecnym partnerem czuję, że kompletnie nie interesują mnie inni - nie zauważam ich nawet na ulicach obok mnie, na socialach też się nawet nie zatrzymuje przy typkach w niegdyś moim typie. Kompletnie mam to w palcu jak komuś się podobam i że mną flirtuje.

Faktycznie moje libido nie jest duże i ostatnio w pełni skupiam się na sobie i swoich myślach, ale i tak dziwi mnie to co się u mnie stało.
Ludzie stali się dla mnie szarzy i chyba gdybym się rozstała z obecnym (z którym nawet nie mieszkam) to już nie szukałabym już innego.

#relacje #partner #tozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
W poprzednich związkach z facetami zwracałam uwagę też na innych, którzy byli w moim typie. Gdzieś tam budowało moja samoocenę to jak się komuś podobałam. Nigdy nie miałam chęci na zdradę.


@mirko_anonim: to normalne. Kobiety uzależnione są od agencji jaka dają jej spermiarze i orbiterzy, których mają nawet będąc w związku.
  • Odpowiedz