Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś suplement na stawy, który faktycznie działa?


@kuroszczur: O BPC 157 wiele się mówi ze cuda sprawia, ale ja nie próbowałem ..wystarczyły mi długie własne 'rehabilitacyjne' ćwiczki
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Nie ma żadnych potwierdzonych medycznie i naukowo suplementów - ani nawet leków - które miałyby wspomóc odnowę chrząstki szklistej na powierzchniach stawowych
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Miałem to samo, po prostu trenuj barki w wygodnym zakresie, z czasem ból zniknie jak zwiększysz masę mięśniową w jego obrębie. Ja z barkiem miałem takie przygody praktycznie od początku styku z siłownia. Po 2 latach problem sam się wyleczył, ale nie #!$%@?łem 5 serii OHP tylko w miarę rozważnie podchodziłem do planowania ćwiczeń na barki. Unikaj rozpiętek na maszynie i dipów z obciążeniem - przynajmniej w moim wypadku to
  • Odpowiedz
  • 1
@AVOIDME: No ja z racji zawodu i praworęczności non stop obciążam prawy bark. Ale fakt, z rozpiętek zrezygnowałem. Wyciskanie na barki siedząc z hantlami jest najgorsze, nie wiem jak z wysikaniem na skosie dodatnim. Przyciąganie drążka na wyciągu do brody nie powoduje bólu, wzniosy hantlami w pochyleniu też nie.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Wyciskanie na barki to pół biedy, ja niepotrzebnie robiłem OHP - tym właśnie pogłębiłem cały problem. Dobre są też wznosy na wyciągu, tylko trzeba dobrać optymalny kąt gdzie bark nie strzela jak proca. Jak doszło trochę mięsa w barki to problem minął całkowicie. Dodam, że nie robiłem żadnych konkretnych ćwiczeń w tym celu, bo żadne nie pomagało, a czasem miałem wrażenie, że #!$%@? ten bark coraz bardziej.

No i tak
  • Odpowiedz