Wpis z mikrobloga

@arkan997: co jak co, ale ciężko o gorszą kuchnie niż w uk. Tam wszystko jest złe :D. Ale i tak przyjdą zaraz fajnop0laki, którzy ci dadzą 100 powodów, dla których nie masz racji i kuchnia brytolska jest lepsza od polskiej :D
  • Odpowiedz
Ja tam akurat lubię sobie w wakacje opędzlowac english breakfast gdzieś na Majorce


@Don_Hollywood: co mnie to obchodzi? Napchać się tłustego na śniadanie to trzeba być debilem. Przez parę godzin jesteś ociężały, wzdęty i pierdzisz jak najęty. Śniadanie powinno być lekkostrawne i dać strzał energetyczny małym nakładem ze strony układu trawiennego.
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty: no oparte na kuchni indyjskiej, i stworzone przez hindusow w uk. Napisalem ze nie dostaniesz go w indiach bo tam nie istnieje XD Najblizej maja murgh makhani czyli butter chicken. Tikka to "kawaleczki" w jezyku urdu a masala to "przyprawa". Jak zamowisz tikka w indiach to dostaniesz predzej pieczone kawalki miesa z pieca tandoor.

Tak samo amerykanie wloskiego pochodzenia w usa maja setki dan ktorych nikt kompletnie nie zna i
eric2kretek - @karmazynQwerty: no oparte na kuchni indyjskiej, i stworzone przez hind...

źródło: Screenshot_20230728-081049_Brave

Pobierz
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty oparte to nie znaczy że indyjskie. powstało w Wielkiej Brytanii. a kiepski to jesteś ty bo kuchni w Wielkiej Brytanii jest dużo dobrej i mógłbym ci 10 potraw z miejsca wymienić. Ale co ja Januszowi będę mówił co z brytyjskich dan potrafi wymienić tylko rybę xd

o beef wellington, sheppards pie, Cullen skink, Balti to pewnie nie słyszałeś Januszu XD
  • Odpowiedz
Śniadanie powinno być lekkostrawne i dać strzał energetyczny małym nakładem ze strony układu trawiennego.


@karmazynQwerty: bzdura. Niektórzy lepiej działają na śniadaniu białkowo-tłuszczowym
  • Odpowiedz
  • 31
@karmazynQwerty
Akurat kuchnia polska jest w światowym topie mamy najlepsze ciasta, zupy, pierogi... Jakbyśmy byli bardziej popularnym turystycznie krajem i więcej polskich akcentów trafiało by do światowego mainstreamu to bylibyśmy jeszcze wyżej mimo iż nasz klimat nie pozwala na uprawę/ hodowlę tak różnorodną jak kraje tropikalne.
  • Odpowiedz
@karmazynQwerty:

co mnie to obchodzi?


Widocznie coś obchodzi skoro od rana napieprzasz tu komentarzami

Napchać się tłustego na śniadanie to trzeba być debilem.


Nie.

Przez parę godzin jesteś ociężały, wzdęty i pierdzisz jak najęty.


Zrób sobie jakieś badania może bo coś nie tak masz z organizmem.

Śniadanie powinno być lekkostrawne i dać strzał energetyczny małym nakładem ze strony układu trawiennego.


Nie.

Ale dzięki, zrobiłeś smaka na te pyszności, a jadłem je
Krupier - @karmazynQwerty: 
co mnie to obchodzi?

Widocznie coś obchodzi skoro od ran...

źródło: 3eb725af49992b31eff18ac058dc702a698ffe149a11f56a931b77bc2af5b746

Pobierz
  • Odpowiedz