Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jeszcze niech ten kredyt rozbuja drugą falę inflacji to zobaczycie spadki jak świnia niebo


@affairz: Mikołaj Raczyński mówił o bigflipie jeszcze przed wejściem kredytu 2%.
Rozmawiałem dzisiaj z ekspertem kredytowym i wszystkie wnioski na kredyt 2% dotyczą zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowym, aktualnie nie ma inwestowania w mieszkania na wynajem kredytem. Z podwyższonymi cenami pobujamy się jeszcze z dwa lata i sytuacja wg mnie znacząco się uspokoi, może zobaczymy w końcu spadki.
  • Odpowiedz
@Tomus88 serio myślisz że wszystkie te mieszkania kupowane na bk2% będą mieszkaniami docelowymi na wiele lat? Jak kupuje to nieudacznik w wieku 30+ to może i tak, ale jak ktoś w wieku 20 lat to najlepiej brać kawalerkę w centrum żeby za pare lat jak się dopłaty skończą to puścić ją na wynajem.
  • Odpowiedz
@ksiezycoweNieruchy: Pisałem o krótkim terminie, takie mieszkanie pójdzie na wynajem dopiero za 4-7 lat.
Sam kupiłem mieszkanie 7 lat temu z takim właśnie zamiarem. Sąsiedzi lub znajomi, którzy zmieniają mieszkania na większe lub domy też w większości przypadków zostawiają stare na wynajem.
  • Odpowiedz