Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że niebiescy mają wyższe libido od różowych i częściej im się chce. Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie? Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #zdrada
  • 67
  • Odpowiedz
@notBart: No to mam dla Ciebie Pop Quizz. Jesteście z różową w pubie/barze/klubie/ stoicie na zewnątrz
Nagle jakiś gość wylewa drinka na twoją kobietę. Co robisz? ;)
Pytanie #2 na parkiecie pijany gość nadepnął twojej różowej na stopę. Bardzo ją boli. Gość albo tego nie zauważył, lub nie chce widzieć. Co robisz? ;)
Takich sytuacji jest setki. Zwykły creep zaczepiający ludzi na bulwarze/parku/ skwerku.
Uczepiłeś się jednej sytuacji, nie wiedząc, że
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: niby facet nie chce a jak się stanie tak to facet i tak sam z siebie zareaguje bo tak mu nakazuje instynkt ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do seksu kuzynka nie miała z tego przyjemności, ale jej ówczesny facet czuł więc na zawołanie się wypinała tylem. Jak ją zapytałam co ona z tego ma i czy uprawiają czasem w takiej pozycji by jej było przyjemnie,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: a czy jeśli różowa poprosi niebieskiego o to, żeby skoczył szybko do sklepu, bo się mąka w domu skończyła, to powinien to zrobić? Z reguły nie będzie miał na to ochoty, ale w zdrowym związku będzie rozumiał jej potrzebę i będzie umiał dla niej to zrobić bez wymówek czy narzekania
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Oczywiście, że nie. Rzecz w tym, że mężczyzna ma duży wpływ na kobiece libido. Jak kobiecie jest dobrze w łóżku, mężczyzna potrafi ją zaspokoić + SZANUJE JĄ również POZA ŁÓŻKIEM, to taka kobieta będzie chciała uprawiać seks. W momencie, jeśli facet jest egoistą myślącym tylko o swojej przyjemności i ciągle ma do kobiety o coś pretensje, nie docenia jej, zauważa ją tylko jak go zaswędzi w gaciach no to wiadomym
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: teraz przedstawiłeś przypadkowe sytuacje xD Jeżeli kobieta wymagałaby mojej agresji w takich sytuacjach, to cóż nie byłaby moją kobietą. Oblanie drinem skończyłoby się pewnie zamówieniem i opłaceniem taksówki + na śmiechu. Nadepnięcie na nogę - najczęściej to ja jestem tym pijanym typem xD
  • Odpowiedz
a czy jeśli różowa poprosi niebieskiego o to, żeby skoczył szybko do sklepu, bo się mąka w domu skończyła, to powinien to zrobić?


@paulx:

Tak bo to obowiązek, przecież obiad musi zjeść, jak nie pójdzie do sklepu to nie dostanie obiadu xD

Co innego jakby poprosiła go kupienie jej podpasek, bo to wtedy jest JEJ potrzeba, a mąka to potrzeba obojga.

A seks to przyjemność mająca służyć obojgu a nie tylko
  • Odpowiedz
@paulx:

czy jeśli różowa poprosi niebieskiego o to, żeby skoczył szybko do sklepu, bo się mąka w domu skończyła, to powinien to zrobić?

Podwójny standard. Obowiązek jest wtedy, kiedy różowej jest to na rękę. Inaczej się nie liczy, bo "seks to nie to samo" xd
  • Odpowiedz
SZANUJE JĄ również POZA ŁÓŻKIEM to taka kobieta będzie chciała uprawiać seks.

Faceci nie rozumieją jednego: że kobieta musi być dobrze traktowana przez faceta na co dzień żeby chciała z nim współżyć


@WyzwolonaPodrozniczka: gówno prawda, patrz -> badboje i psychopaci.

Mężczyźni są pod tym względem inni, oni mogą się bzykać nawet jak chwile wcześniej się z kobietą pożarli bo oni oddzielają emocje od biologii.


u kobiet tak samo, patrz -> seks
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zdrada nigdy nie jest usprawiedliwiona, to nieakceptowalne zachowanie. Natomiast ja bym zerwał od razu (no po jakiejś rozmowie o co chodzi), ale jak mamy niedopasowane libido to na #!$%@? mi baba co nie spełnia moich potrzeb seksualnych
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Wiadomo, że różowe mają większe parcie od niebieskich na "relacje społeczne" czyli marnowanie czasu i pieniędzy z rodziną i znjomymi i częściej im się chce wychdzić z domu do głupich ludzi. Czy w tym przypadku niebieski ma obowiązek marnować sobie weekend z jej starymi albo debilnymi znajomymi, niezależnie od tego, czy sam ma ochotę czy nie?
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: no bo ciężko jest uznać seks za obowiązek, jeśli seks może sprawiać przyjemność obu osobom to dlaczego ma być robiony przez siłę i z łaski przez jedną z osób i jej tej przyjemności nie sprawiać? Facet nigdy nie uprawiałby seksu z różową jeśli nie byłby w nastroju lub byłby zmęczony. Ba, nawet by mu nie stanął.

Jeśli nie umie sobie zwalić gdy kobieta nie chce, to niech ją zachęci grą
  • Odpowiedz
czyli marnowanie czasu i pieniędzy z rodziną i znjomymi i częściej im się chce wychdzić z domu do głupich ludzi.


@BajaScorpions: tak właśnie robią ludzie normalni a nie zaburzeni xD

Czy w tym przypadku niebieski ma obowiązek marnować sobie weekend z jej starymi albo debilnymi znajomymi, niezależnie od tego, czy sam ma ochotę czy nie?


@BajaScorpions:

Jeżeli ona też wychodzi z nim do jego znajomych lub rodziców, mimo że nie
  • Odpowiedz