Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że niebiescy mają wyższe libido od różowych i częściej im się chce. Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie? Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #zdrada
  • 67
  • Odpowiedz
Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie?


@AlienFromWenus: tak
(jak chce być traktowana jako materac)

Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?


tak
(nic nie usprawiedliwia zdrady)
  • Odpowiedz
Wiadomo, że niebiescy mają wyższe libido od różowych i częściej im się chce


nie wiadomo, w każdym związku moze to wyglądać inaczej.

gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?


@AlienFromWenus: super ma ten twój chlopak z tobą, nie ma co XD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Gdzie pracujesz bejciarzu, że masz tyle wolnego czasu aby pisać te głupoty? Założę się o 20 zł, że jesteś facetem i bejtujesz innych mirasow :p. Zaś problem libido i jego stymulacji to zupełnie inny temat. W mojej ocenie kobiety źle radzą sobie ze stresem i nie chodzą na siłownię więc ich libido leży. Dieta też ma spore znacznie.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: jak kobieta ma ochotę 2 razy w miesiącu to gardzi ona swoim facetem.

W zdrowym związku zarówno mężczyzna, jak i jego partnerka inicjują seks i występuje on 2 razy, ale w ciągu max. 3 dni, a nie miesiąca.

Natura.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie?


Czy w przypadku, gdy trzeba powstrzymać włamywacza, lub złodzieja torebki, niebieski ma obowiązek to zrobić niezależnie od tego czy sam ma ochotę czy nie? ;)
Wiesz co, lepszy przykład - proponuje niechętnej seksualnie różowej oznajmić, że "Nie mam ochoty zapłacić rachunków w tym miesiącu" ;)
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: no ale bronić kogoś to nie to samo co się zmuszać do czegoś co ma sprawiać przyjemność, bardziej pasowało by porównanie, że niebieski nie ma ochoty na kotlety mielone bo ma ochotę bardziej na hamburgera.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: serio mam ci to tłumaczyć? Teksty typu "boli mnie głowa, daj mi spokój" "jestem zmęczona" + 2137 innych zachowań po których wszystkiego się odechciewa typu narzekanie, brak empatii, złośliwość etc.

Seks 2 razy w miesiącu to jest patologia a nie zdrowy związek. Jeśli kobieta i mężczyzna naprawdę się sobie podobają to uprawiają seks niemalże codziennie a nie od wielkiego dzwonu.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: jest różnica, miedzy "chodź tu albo sobie kogoś znajdę/rzucę cię" , a sytuacja "dobra zrobię mu dobrze mimo ze za bardzo mi się nie chce, ale go lubię".

I działa to w druga stronę. "Zrób mi dziecko albo kto inny zrobi", oraz "ups nie wzięłam tabletki"
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no ale bronić kogoś to nie to samo co się zmuszać do czegoś co ma sprawiać przyjemność


@AlienFromWenus: Nie jest to samo? To powiedz mi czy zerwałabyś z chłopakiem, który "nie miał by ochoty" skonfrontować się z włamywaczem lub pobiec za złodziejem torebki?
Pytanie retoryczne, na które znam odpowiedz - zerwałabyś z takim ćwierć mężczyzną

Myślisz, że facet ma ochotę ryzykować swoim życiem? Nie ma ochoty, ale musi.

Mój point jest
  • Odpowiedz
@PEKLONIKON: xD nigdy nie widziałem złodzieja torebek, a jeśli był to szedł spokojnie bo nikt za nim nie biegł. Ale jeśli nawet odważyłby się i zabrałby w mojej obecności torebkę to śledzenie telefonu plus monitoring. Do tego nikt już nie nosi gotówki w portfelu. Nie ma sensu biegać za idiotą.
  • Odpowiedz