Wpis z mikrobloga

@willyfog: Ja też planowałem wejść na Rysy w sierpniu, ale nie wejdę. Nie chodzę od miesiąca i jeszcze przez chyba miesiąc chodził nie będę. Co najmniej. Mam nadzieję zaatakować Rysy za rok.
@willyfog:
ja w ostatni weekend byłem na Babiej Górze w nocy - zajebisty klimat! a przede wszystkim trafiliśmy w super pogodę,
na Rysy też bym się kiedyś wybrał, ale to podobno trasa na cały dzień
@willyfog gdzie sprawdzasz pogodę na tak daleko do przodu? Ja mam meteoblue i widzę tylko do 2.08. A tez chciałam na Rysy w sierpniu, koło 10 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@willyfog: bo na sierpień się wyjść w góry nie planuje z tak dużym wyprzedzeniem. Co roku przełom lipca/sierpnia i pól sierpnia to najbardziej rozchwiany temperaturowo i burzowo termin. Wrzesień jest fajny, nie ma już takich tłumów a wciąż jest ciepło :) dzień co prawda krótszy, ale do czarnego stawu to można na luzie po ciemku wchodzić
@willyfog: jak to Twoje pierwsze wejście na wyższa górę to mądrze tak zrobić, od polskiej strony dość stromo i kamienie spadają, bo ludzie są nieostrożni ()
  • 0
@repro5 mam zaliczoną Świnice od zawratu, Kasprowy po drodze od Świnicy, Giewont, coś tam ogarniam, kondycyjnie lekko więc to nie problem. Ogólnie to dużo chodzę po górach i powoli zdobywam sobie koronę gór polskich ()