Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mtsen: Bo WB bardziej woli oceniać swobodę aktorską, oglądałeś Harrego Pottera? Lubiłeś? Jeżeli nie, to jesteś jedyny.
WB i DC robią świetną robotę razem.

PS. HP nakręcił WB :)
Ja osobiście kocham każde produkcje z ręki WB i DC <3

Wyobraź sobie jakby Marvel miałby robić Harrego Pottera, nigdy tak dobrze by nie zrobili tego jak WB! Marvel tylko dobry jest w CGI nic więcej, ale nie potrafi nic więcej, a
@aptitude Mówimy tu kompletnie o innym rodzaju komiksów. DC przez większość swojego żywota był poważniejszy i mroczniejszy, a Marvel taki bardziej nastawiony na akcje i fajerwerki. Za dzieciaka jarałem się X menami, Spidermanem a mniej mi się podobały komiksy i seriale od DC. Teraz mam na odwrót.

No ale jak już jesteśmy w tym temacie to studio Image potrafiło zabrać z DC i Marvela wszystko co najlepsze i ja naprawdę nie wiem
Mega_Smieszek - @aptitude Mówimy tu kompletnie o innym rodzaju komiksów. DC przez wię...

źródło: 61s0Sze4JTL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 0
@Mega_Smieszek: Bo to kradzież i żadne studio nigdy tego nie zekranizuje.
Dopóki nie uzyska prawa do skorzystania z danego bohatera w twoim filmie.
A DC nigdy nie da swoich praw i to szanuje.

Jedynie Marvel czasami sprzedaję się do WB aby wymienić imię Spiderman w swoim filmie od WB. Więc to kolejny numer aby nie lubić Marvela.
W sumie to nawet słodkie podejście było, aby konkurencje wspomnieć i nie bać się
@aptitude: Rany ale z Ciebie fanboyism się wylewa. Marvel przestał robić dobre filmy ale WB +DC nawet nie zaczęło. Mają kilka udanych strzałów ale ich łączone uniwersum to padaka, która trzyma się na ślinę i gumę do żucia. Rozpaczliwie próbowali dogonić Marvela i spieprzyli cały potencjał uniwersum. A ostatnie podrygi to śmiech na sali.