Wpis z mikrobloga

@urwis69: Nie wiem czy oglądamy te same wyścigi xD, Ricciardo jest tak nijaki ze na tle stawki bije rekordy popularności w socialmediach. Natomiast nie o tym, bo pod względem samej techniki jazdy wyróżnia się na tle wyuczonych na pamięć torów oskarków. Najbardziej nijacy kierowcy pod względem jazdy to moim zdaniem duet z alfy:

-Bottas (chłop który potrafi nauczyć się auta, będzie jeździł dokładnie ale z racji ze woli świecić kufrem
  • Odpowiedz
@urwis69: o widzisz wnusiu, dwa tygodnie mnie nie było na eksperckim tagu f1 i takie rzeczy... może mi jeszcze powiesz, że jakieś GP było w międzyczasie, a Fernando Alonso mimo wieku dalej jeździ bolidami, hm?




  • Odpowiedz
@urwis69: Absolutnie zbędny jest Stroll, i niestety wiele wskazuje na to, że i Sargeant. A już absolutnym szkodnikiem jest stary dziad, którego należałoby komisyjnie zbanować i postawić przed Trybunałem Sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@urwis69:
Hamilton - niby kierowca dobry, ale jednocześnie wszystko robi z maksymalna polityczna poprawnością. Best fans wszędzie
Russel - ten to już w ogóle maszynka do przekazywania tekstów wyprodukowanych przez dział PR
Zhou - jego praktycznie nie widać, niczym się nie wyróżnia
Gasly i Ocon - nie wiem co mogę powiedzieć innego niż to, ze to Francuzi

O każdym innym można powiedzieć ze jest jakiś. Alonso to świetny kierowca i #!$%@?.
  • Odpowiedz