Wpis z mikrobloga

unpopular opinion,
Testoviron którym tak się jara cyberek to zwykly przychlast który wyjechał za granice, i poczuł się lepszy od rodaków w kraju yulko dlatego ze nosi adidasa i najka zamiast kuboty.
Ogromne #!$%@? widać w jego filmach, brak umiejętności adaptacji w nowym środowisku, wywyższanie się przed na tamten czas biedniejszymi rodakami.
Pragne zauważyć ze jak normalny człowiek już się czegoś dorobi to nie afiszuje się z tym na prawo i lewo, testoviron chciał każdemu udowodnić ze coś osiągnął, nie osiągając nic poza zaszczanymi kelvinami klajnami.
Siedział w tej ameryce myśląc o polskich kobietach których nigdy nie mógł mieć, trochę jak cyber, chociaż cyber siedzi na śląsku, ale kobiet nie ma jak testo. Z tych filmów aż wylewa sie "prosze Polacy, tęsknię, jestem sam, nikt mnie nie chce, amerykanie traktuja mnie jak śmiecia, chciałbym do was spowrotem" ale wiedział że nie może wrócić dlatego zaczął w swojej głowie nam umniejszać żeby poczuć się lepiej.
ludzki śmieć, tak jak cyber

#bitcoin #kryptowaluty #tesla
  • 12
który wyjechał za granice, i poczuł się lepszy od rodaków w kraju yulko dlatego ze nosi adidasa i najka zamiast kuboty.


@Dantte: ja #!$%@?, on wyśmiewał takie zachowanie. Jak można tego nie rozumieć? #!$%@? mnie...

Na filmie autor parodiował polskich emigrantów, gardzących swoimi rodakami w ojczyźnie z powodu swojego wyższego statusu majątkowego (samochodu), zdobytego dzięki pracy fizycznej za granicą. Wbrew oczekiwaniom zarówno ten, jak i kilka następnych filmów zostało odebranych dosłownie
@fiatlecidozera: tak naprawde to teraz mozna tylko gdybać co on tak naprawde miał na myśli, czy naprawde myślisz ze jego kreacje była w 100% zaplanowana ? ja w to wątpie
a z loży odszedłem sam ()