Wpis z mikrobloga

Im dłużej siedze na tych grupkach dla więźniów, tym bardziej przestaje wierzyć w potencjał resocjalizacji niektórych użytkowników.
Kij z tym że mój mezulek w latach 90 był szeregowym gangusem, mnie się ruchansko należy bo to łamanie praw człowieka!!! Kij z tym że mój kochany łamał ludziom życiorysy, jemu krzywdy nie można zrobić, on niewinny jest.

Dodaje nie zamazane bo profil jest publiczny, zresztą sama pisze ze mozna udostępniać.
Dodam także linki do postu na fb i "artykuły" w którym można przeczytać ze dzięki takim gangusom jak Jurand nasza gospodarka rozkwitała bo założyli wiele bogatych firm!

Będzie też treść listu jaki wysłała i notka z donosy - najstarszego dziennika elektronicznego
#pdw #wiezienie #p0lka #patologiazmiasta #patologiazewsi #polska #ciekawostki
Pobierz ButtHurtAlert - Im dłużej siedze na tych grupkach dla więźniów, tym bardziej przestaj...
źródło: temp_file1666412844136909625
  • 23
@ButtHurtAlert: femoid to jednak jest zagadkowe stworzenie gdyby Mariusz księgowy beciak poszedł siedzieć za malwersacje finansowe to jeszcze siedząc na sankcji już by miał rogi. A chad Jurand? Potężny szef gangu? Femoid pisze do różnych instancji żeby mógł jej kindybałem przeczyścić drogi rodne. Także przegrywy jak chcecie zamoczyć wystarczy zlecać zabójstwa.
i co ze niby zabranianie ruchania żony ma kogoś zresocjalizowac? xD


@TurboDynamo:

tak, to jest kara a nie ośrodek wczasowy. Za darmo nie został pozbawiony wszelkich praw normalnego człowieka.


@ButtHurtAlert: Pytanie tyczyło się resocjalizacji, a nie tego, czy to jest "kara" czy nie. Jeśli traktujesz karę jako prymitywną zemstę której istotą jest dehumanizacja osadzonego, to nie dziw się, że resocjalizacja nie działa. To tak jakby się dziwić, że po wsadzeniu
@ButtHurtAlert: typ nawet nie był od początku resocjalizowany przez takie betony jak ty. Zabron mu jeszcze szczać i srac w określonych godzinach, na pewno wyjdzie zresocjalizowany xD
W Polsce przez takich jak ty system więziennictwa to system wymierzania prymitywnej zwierzęcej zemsty a nie żadna resocjalizacja.

Tacy ludzie się nie zmieniają i nie zmienia, mają kielbe we łbie, egocentryzm i myslenie ze ich prawda jest najlepsza.


Jak ma się zmienić skoro w
@TheSilentEnigma bruh, jak wyżej pisałem, niektórzy na resocjalizacji nie zasługuja i jest to marnotrawienie środków, oni mają wypaczone podejście do świata i społeczeństwa, max co mogę im zaproponować to obóz pracy.
Typ zabił 6 osób 2 klawiszy postrzelono przy próbie ucieczki ironicznie mowil ze dalej będzie uciekal przsz co zapewne dostał cele pojedyncza.
Są osobniki socjopatyczne które się nigdy nie zmienia, a ja mam dość glaskania takich osobników po główce dzięki czemu
@TurboDynamo to nie Ty pisałeś ten artykuł? Bo dosłownie mam wrazenie zaraz usłyszę to samo zdanie ze dzięki gangsterom pokroju typa polska się rozwijała bo wiele firm bogatych na przestępczości się ukazało.

I bardzo dobrze ze typ czuje się śmieciem, stal się nim kiedy zlecił zabójstwo 6 osób a potem probowal uniknąć kary wymierzonej przez społeczeństwo przez co dwoje innych osób zostało poważnie rannych, no i mówił że nadal będzie unikał odpowiedzialności
I kolejny raz powtórzę, ja jestem za resocjalizacja w stylu skandynawskim, ale dla tych co zbłądzili i mogą zawrócić, nie dla patusow i recydywistów.


@ButtHurtAlert: U nas nikogo się tak naprawdę nie resocjalizuje, od tego zacznijmy. Po drugie do podanego przez Ciebie modelu pasowałoby dostosować system prawny i wymiary oraz warunki kar, co i tak nie działałoby z mocą wsteczną. I to by nawet miało sens, ale to jest oddzielny temat
to nie Ty pisałeś ten artykuł? Bo dosłownie mam wrazenie zaraz usłyszę to samo zdanie ze dzięki gangsterom pokroju typa polska się rozwijała bo wiele firm bogatych na przestępczości się ukazało.


@ButtHurtAlert: zarzucałes mi walkę z chocholem a sam tutaj dałeś świetny pokaz dyskusji z samym sobą xD

I bardzo dobrze ze typ czuje się śmieciem, stal się nim kiedy zlecił zabójstwo 6 osób a potem probowal uniknąć kary wymierzonej przez