Wpis z mikrobloga

  • 8
@Helter_Skelter

jaka waga obecnie?


obecnie trochę ponad 100kg

W tym samym czasie więcej kcal i kg zgubisz biegając bądź intensywnie spacerująć.


No nie wiem, te moje przejażdżki po 20km są bardzo intensywne i zdecydowanie nie jest to turystyka rowerowa (średnie tętno ok. 140 bpm, max w pobliżu 180) - nie wyobrażam sobie jak bardzo musiałbym się zmęczyć biegając żeby spalić więcej kcal.

Poza tym bardzo lubię jazdę na rowerze a biegania wręcz
  • Odpowiedz
nie wyobrażam sobie jak bardzo musiałbym się zmęczyć biegając żeby spalić więcej kcal.


@Antidotum119: ważne jest, żeby - tak jak napisałeś, robić to co się lubi, a nie zmuszać się do czegoś, bo wtedy to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@Antidotum119: mam bardzo podobnie, też brakuje czasu i sił po ciężkim dniu w pracy. Ja robię średnio po 30km na przejażdżkę tak 2 razy w tygodniu no i coś w weekend z rodziną. Aktualnie 102kg i ogólnie -15kg. Jest coraz trudniej.
  • Odpowiedz
W tym samym czasie więcej kcal i kg zgubisz biegając bądź intensywnie spacerująć


@Helter_Skelter: Jesteś w błędzie, nawet profesjonalni zawodnicy w jednostce czasu więcej wygenerują mocy w trakcie jazdy na rowerze niż na biegu
  • Odpowiedz
@Helter_Skelter: Jak amator jest na podobnym poziomie w bieganiu i rowerze to też ;) W jednym i drugim jak zrobisz np. godzinę w trupa to na rowerze będziesz potrzebował więcej energii
  • Odpowiedz