Wpis z mikrobloga

Życie w Polsce wcale nie jest depresyjne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A kto myśli inaczej ten niech jedzie do Kielc. Od razu docenisz swoje osiedle, drogi i krajobraz.

Wczoraj mi odbiło i wyskoczyliśmy do Świętokrzyskiego obejrzeć jak tam radośnie. Widzieliśmy najgorszy blok w Polsce, ruinę zamkową i dużo, dużo brzydoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zamieszam zawalać tu wszystkich ścianą tekstu więc kto chce to resztę doczyta na blogu RECENZEX - O TU JEST LINK

RECENZEX - ZRECENZUJEMY WSZYSTKO, NAWET TWOJĄ STARĄ

#recenzex #kielce #podroze #wycieczka #polska
SzubiDubiDu - Życie w Polsce wcale nie jest depresyjne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°...

źródło: 22-1

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: urodziłem się w miejscowości kilkadziesiąt km od Kielc, Kielce to było najbliższe duże miasto. Pamiętam jak czasem jechaliśmy do Kielc, jako gowniak myślałem że będzie Wow, duże miasto, co to nie będzie się działo. A już wtedy mając kilka lat mało nie otarłem się o depresję, naprawdę Kielce wyglądają okropnie. No ale człowiek dorósł, pojeździł po Polsce, myślałem że zobaczę kiedyś coś gorszego. Ale wydaje mi się, że nie, miałem
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Jak świętokrzyskie jest depresyjne to zapraszam do lubuskiego albo zachodniopomorskiego, do wiosek i miasteczek zobaczysz tam jak wyglądają poniemieckie domy z walącymi się dachami które ostatni remont przeszły jeszcze za niemieckiego właściciela.
  • Odpowiedz
Jako rodowity kielczanin stwierdzam, że recenzja jest tendencyjna :P Zrobione zdjęcia tego co stare i brzydkie, a zero tego co jako tako wygląda. Ładna Sienkiewka, park, Kadzielnia, drogi rowerowe, osiedle Ślichowice jako odrębne miasto w mieście, a tuż obok stary, przemysłowy Malików:P Betonowy rynek na który każdy narzeka, ale jak jest sezon ogródkowy to pęka w szwach :P Uważam, że dałbym radę wkleić sporo zdjęć z innych miast wojewódzkich, żeby pasowało do
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Przewodnik zabronił wysiadać z auta XD. Mieszkam blisko tego bloku i codziennie chodzę z psem obok, aktualnie jest tam bezpiecznie. W tym bloku mieszka kilkanaście osób, wieczorem światło świeci się może w 4 oknach. (możliwe że reszta nie ma prądu :D).
  • Odpowiedz