Wpis z mikrobloga

@lexico: Sfotografowac swoj jednoosobowy pokoj ktory wyanjmuje? Albo puste miejsce na parkingu samochodowym? Bede mial foto z rowerem jak juz bo rower mam.

A foty bickow? Zalozylem posta czy dodawac zdjecie klaty to zecydowana wiekszosc osob zaglosowala i napisala ze nie warto bo i tak na fotach widac ¯\(ツ)/¯

https://wykop.pl/wpis/71940031/czy-warto-dac-zdjecie-swojej-klaty-jako-3-4-lub-4-

Ja jestem wysoki, lekko umiesniony, twarz mam dobra i to z kwadratowa szczeka. Bede szukal i tak kogos ponizej swojej ligi
ale nie mniej niz 4/10 bo sam jestem nie mniej niz 6/10 co wyliczylem calkiem dokladnie na dwa rozne sposoby


@pieczony_szczur_z_ogniska: nie masz fury, chaty, ale masz rower i nie weźmiesz żadnej poniżej 4/10

Nie odbierz tego źle, ale zrób porządek ze swoim życiem, zanim z kimś będziesz
@lexico: Zauwazylem ze kobiety przychodza do mnie wlasnie w mniej wlasciwym momencie zycia niz w tym co powinny. Jak nie szukalem bo sobie chcialem zycie poprawic w roznych materiach albo leczylem jakis kompleks to walily drzwiami i oknami do mnie. Ale jak bylem gotowy i otworzylem "okno czasowe" na znalezienie kobiety to nagle ani jedna nie byla zainteresowana. Co oczywiscie spralo mi leb a moja samoocena poszybowala na samo dno. Zwlaszcza
@lexico: Jak zaloze konto na TInder i w absolutnie najgorszym przypadku gdy nie bedzie ani jednej zainteresowanej mna kobiety to bede mogl z czystym sumieniem wyjechac zagranice zapewne na stale i tam ulozyc sobie zycie od nowa. Przynajmniej bede mial kupe siana wtedy i wracac nie bede mial juz po co.

Ale kobiet mialem wiele w zyciu a wiec mam z nimi obycie wiec raczej nie powinno byc problemow nie mniej
Czyli mam dwie opcje:


1. Zameczyc sie kilka lat samotnoscia co spierze mi glowe ale finansowo ulozyc sobie zycie i otworzyc "okno czasowe" i jedyne co zobaczyc w moim zyciu uczuciowym to te kule z patykow jak w westernie niesiona przez wiatr

2. Walic od razu, wejsc w zwiazek, zaspokoic swoje potrzeby emocjonalne i seksualne i naladowany tak pozytywna energia zaczac na spokojnie sie dorabiac.


Nauczony wlasnym doswiadczeniem dokonalem wyboru.


@pieczony_szczur_z_ogniska:
@lexico: A co z jej starym? Do domu starcow? Ja to bym chcial miec kobiete z wlasnym mieszkaniem i firma i ja bym siedzial i sie zajmowal wszystkimi dowowymi sprawami a ona by wracala do domu na gotowe. Ale tylko idiotka by sie na to zgodzila a idiotki nie maja wlasnych firm bo to jednak wymaga jakiejs tam inteligencji ¯\(ツ)/¯
A co z jej starym? Do domu starcow?


@pieczony_szczur_z_ogniska: nie, on na emeryturę, a ty przejmujesz firmę teścia

Ale tylko idiotka by sie na to zgodzila a idiotki nie maja wlasnych firm bo to jednak wymaga jakiejs tam inteligencji

nie, desperatka się zgodzi, a do prowadzenia firmy nie potrzeba inteligencji - zobacz sobie osoby które mają firmy, nie wszyscy to tytani intelektu
Jeszcze w 2018 na Tinder u gory nad opisem widnialo wyksztalcenie. W sensie szkole jaka kto skonczyl. Teraz juz tego nie ma? Bo nie widze na nowych SS opisow tego.


@pieczony_szczur_z_ogniska: w wersji mobilnej u mnie się nie wyświetla, za to w desktopowej już tak. Tak samo w wersji mobilnej widzę sekcję "CZEGO SZUKAM" samemu jej nie uzupełniając, z kolei na desktopie każe mi to wypełnić aby zobaczyć u innych osób.