Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
piękne, empatyczne polskie kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mentorka zrobiła przegrywowi test na przełamywanie nieśmiałości... i dostał bombę na łeb od polskich ślicznotek a od jednej nokaut: NIE TA LIGA INCELU bo ona jest modelką na instagramie, jest inna niż wszystkie.
Z jednej strony zrobiło mi się żal typa a z drugiej....jakim trzeba być debilem, żeby brać udział w tego typu programach, przecież to aż skręca od oglądania...Nasłuchał się rad mentorki, że laski lubią spokojnych i miłych facetów xDD Prawda jest taka, że jak nie masz wyglądu to sobie lepiej siedzieć na wykopie razem z nami i nigdy ale to przenigdy nie słuchaj rad normictwa a w szczególności rózowychpasków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
witek027 - #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
piękne, empatyczne polsk...
  • 78
obiektywnie nie lubię p0lek, ale jakbym siedział z kolegami w barze i podeszłaby nieatrakcyjnie wizualna dla nas kobieta to też byśmy jej grzecznie odmówili, to chyba racjonalne zachowanie? na chooy mają siedzieć z jakimś typem którego ani nie znają, ani im się nie podoba XD
Jak chłopak, który mi się nie podoba grzecznie podejdzie i o coś zapyta to tak samo grzecznie mu odmówię


@WyzwolonaPodrozniczka: aaa, no właśnie, czyli kluczem jest sformułowanie "który mi się podoba". jeśli podejdzie facet który ci się nie podoba i zapyta kulturalnie słowo w słowo dokładnie to samo, to potraktujesz go jak śmiecia tylko dlatego że jest brzydki?
@koniozwalacz: prawda jest taka ze laski często normalnie rozmawiają z grubymi facetami i mają ich za kolegów, cały ból dupy o to że nie chcą takim popuscic natomiast facet grubej brzydkiej lub pryszczatej kobiety nie weźmie nawet za koleżankę ani nie uzna jej nawet za człowieka, taki obraz wasz p0lusy
Gruby by chciał moczyć w modelce a brzydka kobieta marzy żeby chociaż ktoś z nią rozmawiał jak z człowiekiem
@AlienFromWenus:

no tak bo wszystkie kobiety z Polski są takie same xD

ty masz jakieś kompleksy na tym punkcie. Nigdzie nie napisałem, że wszystkie są takie same, piszę uogólniając, 70-80% kobiet w polsce to p0lki, lepiej ci?
wy oczekujecie, ze kobiety nagle zaczna sie slinic do brzydkich ludzi?


@Ulic_Qel_Droma: Masz jakies problemy z czytaniem? Gdzie ja pisze o jakims slinieniu sie XD. Tu nawet nie ma mowy o traktowaniu jak rowne osoby bo jak widac na klipie jak nie podobasz sie kobiecie to one sa wrecz obrazone tym, ze ktos moze nieatrakcyjny moze do nich zagadac.
@Linnior88: wszystko przeinaczasz. na powyższym nagraniu doskonale widać jak niestety często zostanie potraktowany taki gruby facet który się z ogromnym trudnem przełamie i zagada do obcej kobiety. nie wiem co ci się uroiło o popuszczaniu, ja cały czas piszę o problemie ogromnego braku szacunku okazanego drugiemu człowiekowi bez żadnego powodu. gdyby sytuacja była odwrotna i dziewczyna podeszła by do faceta i została tak samo spławiona i potraktowana jak gówno to napisałbym
@WyzwolonaPodrozniczka:

W samo sedno. A atrakcyjna też chce być traktowana jak człowiek a nie tylko, żeby każdy samiec widział w niej obiekt seksualny... Bo to żadna frajda gdy każdy chłop traktuje ci jak mięcho tylko dlatego, że dobrze wyglądasz...

Przecież zagraniczniacy jak przyjeżdżają do polandi na wakacyjny wypad to widzą w was tylko obiekty seksualne i jakoś nie macie z tym problemu tylko pędzicie z nimi za rączkę do hotelu. A
@witek027: Kobiety z zagranicy to NIE TWOJA LIGA ;)) jedynie jeszcze znajdzie się jakaś naiwna Polka, która albo ma problemy psychiczne albo nie poddała się jeszcze xD ja nawet nie mam już nadziei na poprawę p0laków dlatego jesteście dla mnie po prostu niewidoczni ;)
@CloudSpanner: yyyyyyy wcale nie jest tak ze w grupie ludzi jak mowi atrakcyjna kobietak to patrzą jak w matkę boską częstochowska a jak mowi mało atrakcyjna kobieta to : przerywają nie słuchają podsmiewaja się mają gdzieś, wcale nie są to typowo męskie zachowania obserwowane przeze mnie latami
Gruby by chciał moczyć w modelce a brzydka kobieta marzy żeby chociaż ktoś z nią rozmawiał jak z człowiekiem


@Linnior88: widzę że jeszcze to dopisałaś. dlaczego tak odwracasz kota ogonem. rozmawiamy o nagraniu w którym tępe dzidy traktują faceta jak śmiecia bez żadnego powodu, a ty wymyślasz w głowie jakąś odwrotną historię. każdy chce uprawiać seks z ładnymi ludźmi, ale to nie znaczy że tych nieładnych można traktować jak śmieci. zobacz
@koniozwalacz: miały z nim gadać na siłę?
Żaden koleś nie robi pracy charytatywnej i nawet by nie spojrzał w stronę laski która mu się nie podoba
Tylko od kobiet się wymaga bycia samarytanka która ma kogoś zamawiać wbrew własnej woli
@Mamaboss:

Kobiety z zagranicy to NIE TWOJA LIGA ;)) jedynie jeszcze znajdzie się jakaś naiwna Polka, która albo ma problemy psychiczne albo nie poddała się jeszcze xD ja nawet nie mam już nadziei na poprawę p0laków dlatego jesteście dla mnie po prostu niewidoczni ;)

to, że polacy są dla ciebie niewidoczni to akurat im na plus wyjdzie:) Kobiety z zagranicy na szczęście są inne, mają lepsze gusta, widać to nawet po
@Linnior88: ty dalej nie rozumiesz w czym jest problem. jeśli ktoś ci się nie podoba to kulturalnie mu odmawiasz. nie traktujesz go jak śmiecia i podludzia tylko dlatego że nie podoba ci się jego twarz. jeśli to jest dla ciebie za dużo to sama pokazujesz jakim jesteś człowiekiem (podpowiem - średnio wartościowym, delikatnie mówiąc)