Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
piękne, empatyczne polskie kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mentorka zrobiła przegrywowi test na przełamywanie nieśmiałości... i dostał bombę na łeb od polskich ślicznotek a od jednej nokaut: NIE TA LIGA INCELU bo ona jest modelką na instagramie, jest inna niż wszystkie.
Z jednej strony zrobiło mi się żal typa a z drugiej....jakim trzeba być debilem, żeby brać udział w tego typu programach, przecież to aż skręca od oglądania...Nasłuchał się rad mentorki, że laski lubią spokojnych i miłych facetów xDD Prawda jest taka, że jak nie masz wyglądu to sobie lepiej siedzieć na wykopie razem z nami i nigdy ale to przenigdy nie słuchaj rad normictwa a w szczególności rózowychpasków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
witek027 - #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
piękne, empatyczne polsk...
  • 78
  • Odpowiedz
  • 93
@Linnior88: wy zawsze takie byłyście tylko się z tym ukrywacie. Na wykopie jesteście jechane bo was przejrzeliśmy i macie ból doopy, że faceci zaczynają wytykać waszą hipokryzję i zakłamanie, populacja spermiarzy kurczy się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@witek027: tak sobie tłumacz swoje zjepanie umysłowe, to raczej kobiety maja wywalone na facetów którzy się wszędzie zala a jak mają okazję to się wyzyja na każdej kobiecie której nie uważają za atrakcyjna
  • Odpowiedz
  • 15
@WyzwolonaPodrozniczka:

Ojej, incelek strasznie pokrzywdzony bo podszedł, powiedział hej co tam? i nie nie dostał w zamian tyłk@ xD Przecież wszystkie powinny już czekać przed nim z rozkraczonymi nogami bo tak się wysilił :)))

No bez przesady, p0lki tak robią tylko na widok zagranicznego ogiera :)
  • Odpowiedz
@witek027: Takie tematy to normalnie dla mnie jak woda na młyn xD podchodzi zestresowany koleś do stolika koleżanek, które przyszły sobie na drinka posiedzieć i pogadać i dostał odpowiedź, że chcą pozostać w swoim gronie - obrzydliwe Julczyska, zignorowały ofiarę z drżącym głosem xD takimi filmikami tylko pokazujecie, że wy się wręcz kobiet boicie xD i potwierdza się tylko moja teoria, że ten hejt od was to mechanizm obronny xD
  • Odpowiedz
@CloudSpanner:

@witek027: Charakter i gadka ma tylko znaczenie jesli przejdzie sie przez filtr wygladu. Jesli nie podobasz sie wizualnie to niezaleznie od charakteru nie masz szans.

Nikt temu nie zaprzecza. Jest to oczywiste. My wiemy w jakim celu mężczyźni do nas podchodzą i wiemy, że nie szukają koleżanki tylko potencjalnej dziewczyny, kochanki, więc żadna nie będzie traciła czasu na umizgi faceta, który jest w jej mniemaniu nieatrakcyjny. Bo i tak
  • Odpowiedz
@witek027: Tak, zagraniczny ogier łączy w sobie zazwyczaj luz i wygląd ;) a tutaj macie przykład typowego p0lskiego chłopa-ofiary. Lepszy i tak niż chamski i bezczelny Jan, mający się za króla świata.
  • Odpowiedz
  • 22
@Linnior88:

chcesz kobietę to się postaraj

o p0lki nie warto się starać :)
ja wole uśmiechnięte, zadbane i kulturalne kobietki z zagranicy, nie oderwane od pługa z wywalonym ego p0lki, które trzeba utrzymywać i zabawiać jak księżniczki
  • Odpowiedz
@Linnior88:

@witek027: ale mnie walą twoje teorie poprpstu żadnemu facetowi nie należy się pipa z przydzialu, chcesz kobietę to się postaraj a nie pluj jadem

To raz a dwa też miej pokorę i licz się z tym, że możesz się danej kobiecie nie spodobać bo ona też ma swój gust i też wybiera. To nie jest tak, że facet leci na laskę i jak on się zaangażuje to ona będzie
  • Odpowiedz