Wpis z mikrobloga

Wyszukiwanie czegokolwiek w necie w 2023... Potrzebuje np. wiedziec jak zregenerować wtryskiwacz paliwa w aucie, więc wyszukuję, i co dostaję? Śmieci i artykuły SEO i reklamy...

-Historia wtrysku paliwa
-Kto wynalazł wtrysk paliwa
-Nowe wtryskiwacze firmy krzak już od 9999zl
-Gorace wtryskiwacze w twojej okolicy
-Problemy wtryskiwaczy
-Jak sprawdzić czy wtryskiwacz działa
-Jak zrobić własny wtryskiwacz z gówna i patyków poradnik spryciarze.pl
-Jakim wtryskiwaczem jesteś rozwiąż quiz
-Wtryskiwacze, zobacz memy
-Wtrysk paliwa, jak firmy nas okradają (film z żółtymi napisami)
-Czy to koniec wtrysków? ZACZĘŁO SIĘ!
-Reklama kup wtrysk do auta zupełnie innej marki z zupełnie innym silnikiem, w ogóle z innego kontynentu i rocznika, a tak w ogóle to są wtryski do wózka widłowego
-Jak naprawić wtryskiwacz stosując dodatek paliwowy z lewoskrętną witaminą C doktora zięby

Jak już masz ochotę popełnić rytualne seppuku klawiaturą, znajdujesz na 23 stronie wyszukiwarki forum z 2009 roku napisane na PHP by Przemo, gdzie użytkownik o nicku SramNaStojąco69 zrobił całą fotorelację jak zregenerować wtrysk krok po kroku z cała dokumentacja techniczną i pomiarami.

Make search engines great again... please...

#google #zalesie #wyszukiwarka #internet #nwo
  • 49
  • Odpowiedz
@CodziennyZrzutNapalmu: ostatnio chciałem się upewnić jak założyć zapinkę na łańcuch motocyklowy. Po polsku nie znalazłem tak prostej infografiki przez 5 minut szukania. Aż mnie szlag trafił i musiałem usiąść.
Przetłumaczyłem hasło na angielski i pojawił się pierwszy prawidłowy wynik, czyli miniaturka z filmu na YT od Anglika.
  • Odpowiedz
@CodziennyZrzutNapalmu: dlatego ja korzystam z anglojęzycznych źródeł, przede wszystkim reddita, a jak tam nie ma odpowiedzi to nawet te bardziej clickbaitowe i przydługie artykuły są o wiele bardziej pomocne i treściwe niż to polskie gowno pisane przez bota. Tylko jak nie znasz angielskiego albo problem jest typowo polski to #!$%@? się dowiesz.
  • Odpowiedz
@CodziennyZrzutNapalmu: Po mojemu na tym będzie polegać rewolucja Web 4.0. Nie będzie polegała na żadnych blokczajnach, NFT, scamerskich kryptowalutach, treściach tworzonych przez AI, pisanych wyłącznie pod boty Google'a i Binga, czy jakimkolwiek innym gównie, które wyprysnęło w ostatnich latach.

Bardzo liczę na to, że rewolucja Web 4.0 to będzie powrót do treści pisanych przez ludzi dla ludzi, odżyją blogi i mikroblogi, a social media przestaną być fabrykami użytkowników do oglądania i
  • Odpowiedz
@CodziennyZrzutNapalmu: Zapomniałeś dodać elektrody, gdzie trafisz do wątku, w którym jakiś nieszczęśnik jest #!$%@? przez całe forum za to, że nie znalazł nieaktywnego juz, zakopanego wątku opisującego ten temat dekadę temu. Oczywiście nikt nie poda linka do tego wątku tylko jadą do chłopie
  • Odpowiedz
@CodziennyZrzutNapalmu: to prawda
Właśnie dlatego wykop nie stracił dla mnie jeszcze całkowitego sensu.

Ale w sensie, chcesz samemu regenerować?
Jak nie samemu to przez allegro wyślij, kupujesz, oni wysyłają kuriera do ciebie po odbiór a dają zregenerowane, albo możesz zregenerować swoje
  • Odpowiedz