Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy uderzyliście kiedykolwiek swoją dziewczynę?

Jednej z moich byłej pier^olnąłem ze trzy razy, a jeszcze innej byłej jeden raz. Nazwijcie mnie amoralną mendą, ale gdy sobie o tym przypomnę to nawet się uśmiecham pod nosem. Nie powiem za pierwszym razem się mocno obsrałem, bo mieszkałem w mieszkaniu mojej dziewczyny, które miała po dziadkach i bałem się że mnie wyrzuci, więc poleciałem po Ferrero Rocher oraz różę, a ta jakoś mi wybaczyła.

Później podczas kłótni strzeliłem ją w mordę jeszcze dwa razy i chyba się zreflektowała, że nie jestem dobry materiałem, ale dała mi półtora miesiąca na ogarnięcie lokum, więc żyliśmy trochę jak współlokatorzy z okazjonalnym seksem.

Tej drugiej walnąłem też podczas kłótni tyle że to ja byłem na swoim i to ona wyprowadziła się tego samego dnia.

Mimo wszystko nie mam żadnych wyrzutów sumienia.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): nie, jestem socjopatom i prawdziwą mendą z wyrokami ale nigdy swojej kobiety nie uderzyłem, więc niech ci to da do myślenia xD
będzie się to powtarzało, aż któraś cię nagra i sobie narobisz kłopotów głąbie, nie wiąż się jak nie potrafisz, wiem co mówię


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
Nie powiem za pierwszym razem się mocno obsrałem, bo mieszkałem w mieszkaniu mojej dziewczyny, które miała po dziadkach i bałem się że mnie wyrzuci,


@mirko_anonim: trzeba było zgłosić przemoc w twoja strone i ja wyrzucić ;)
  • Odpowiedz