Wpis z mikrobloga

#poznan
Sam średnio podchodzę do tej zbiórki (dziwna fundacja, podnoszenie celu), ale niektórzy z was to są srogo #!$%@? xD tyle nienawiści mieć w sobie, kto was tak mocno skrzywdził? Trzymam za was kciuki, niech wam się życie ułoży.

Swoją drogą jestem ciekaw, co ile tacy jak @pieczony_szczur_z_ogniska wchodzą na zbiórkę zobaczyć ile jest kasy XD
i dlaczego w tym wszystkim atakujecie ofiarę?
  • 12
  • Odpowiedz
@rivers666: Ja ofiary nie atakuję bo ofiara nie żyje w pewnym sensie jeszcze rodzice obojgu panów też są ofiarami a julka to tylko osoba postronna dlatego kręcę bekę z zaistniałej zbiórki
  • Odpowiedz
@rivers666: Eh, w tym rzecz, że nie wszyscy atakują ofiarę, paradoksalnie duża część, jesli nie większość, racjonalnie krytykowała całą akcje. No ale niestety, właśnie przez prostackie wyzywanki co niektórych, żarciki, które wcale nie śmieszyły, widoczne były tylko dwie grupy - szlachetni ludzie kontra zryte łby, które zniżały się do poziomu mułu. Intrygujące i smutne zarazem, że ci właśnie są bardziej zauważalni. Chociaż mówiąc „większość” może przesadziłem, bo ja jedynie na tagu
  • Odpowiedz
@rivers666: patrzyłem też przez pryzmat komentarzy. No dobra, może ja trafiałem w inne momenty albo podświadomie coś zignorowałem. Niemniej szlag mnie trafiał jak jakakolwiek forma krytyki spotykała się z „prostackim zawistnym polaczkiem” ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz